موج

در آینده نزدیک اجرایی می شود؛

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: به‌زودی نشستی برای پیگیری و احصاء خواسته‌های استان با وزیر محترم جهاد کشاورزی به‌عنوان جانشین رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، جلسه هماهنگی اقتصاد مقاومتی به ریاست دکتر حاتمی معاون استاندار و با حضور دکتر وفایی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی حوزه اقتصادی استان برگزار شد.

معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه در این جلسه گفت: روز چهارشنبه (٢٢ آبان ماه) نشستی برای پیگیری و احصاء خواسته‌های استان با وزیر جهاد کشاورزی به‌عنوان جانشین رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خواهیم داشت.

دکتر هدایت حاتمی افزود: در جلسه امروز با حضور مدیران کل حوزه اقتصادی استان خواسته‌ها جمع‌بندی و احصاء می‌شود و هماهنگی‌های لازم برای نشست چهارشنبه که به ریاست وزیر جهاد کشاورزی انجام خواهد شد.

وی به حضور نمایندگان معاونت علمی و فناوری رئیس‌جمهور، بانک مرکزی، سازمان‌ ملی استاندارد، مشاور محترم رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و نیز رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی کشور در این نشست اشاره کرد و گفت: بخشی از طرح‌ها و پروژه‌ها و همچنین انتظارات استان در زمینه‌های مختلف به‌ویژه کشاورزی و نواحی مرزی را باهدف جذب اعتبار مطرح خواهیم کرد.

معاون استاندار کرمانشاه افزود: استان کرمانشاه با طرح‌های مناسب و تأثیرگذاری در حوزه اقتصاد مقاومتی دارد که امیدواریم در نشست با جانشین ستاد مقاومتی به نتایج مطلوبی برای پیشبرد اهداف دست پیدا کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها