موج

برگزیده نخست آوایی جشنواره قرآن و عترت در گفتگو با موج؛

برگزیده نخست آوایی جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت با اشاره به موفقیت هایی که در زندگی کسب کرده است، گفت: هرچه دارم، همه از دولت قرآن دارم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج همدان، بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت به میزبانی همدان برگزار شد؛ با برگزیدگان  این جشنواره که در سه رده کارکنان، اساتید و دانشجویان، بودند به گفتگو نشستیم؛

زهرا عیدی زاده، رتبه نخست آئین سخنوری جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در گفتگوی اختصاصی با موج ابراز کرد: بنده از دانشگاه علوم پزشکی شیراز و در گروه دانشجوئی در رشته سخنوری توانستم رتبه نخست را کسب کنم.

عیدی زاده با اشاره به رتبه هایی که توانسته است در دور های گذشته بدست آورد، عنوان کرد: ایج جشنواره، هشتمین جشنواره دانشجوئی است که شرکت می کنم و همینطور دهمین دوره ای است که در جشنواره قرانی وزارت بهداشت شرکت می کنم؛

طی هفت سالی که در علوم پزشکی در رشته عمومی درس می خواندم، رتبه های اول، دوم و سوم ترتیل را کسب کردم و به مرحله ملی راه پیدا کردم.

وی افزود: در گروه کارکنان در رشته مفاهیم نهج البلاغه نیز رتبه دوم را کسب کردم.

 برگزیده نخست آوایی جشنواره قرآن و عترت با بیان نقاط قوت جشنواره، گفت: در این زمینه می توان به این نکته اشاره کرد که رشته های مختلفی به جشنواره افزوده شده است و سلیقه های متفاوت قرانی را دربرگرفته است و قابل تقدیر است؛

روزهای جشنواره افزایش پیدا کرده است و با شرکت در کارگاه های آموزشی، دوستی ها و شناخت بیشتری بین شرکت کنندگان ایجاد می شود.

عیدی زاده با اشاره به تاثیر قرآن در زندگی فردی و اجتماعی خود، افزود: خوشبختانه قرآن تاثیر مثبتی در زندگی من داشته است. درعرصه های مختلف ورزشی نیز توانسته ام موفق عمل کنم؛ در دیگر موارد نیز توانسته ام موفقیت های مختلفی را کسب کنم که تمامی آن ها به ارتباطی که با قرآن برقرار کرده ام بازمی گردد.

وی با اشاره به سخن حافظ، گفت: هرچه دارم، همه از دولت قرآن دارم

اکثر دانشجویان اینگونه می اندیشند که اگر بخواهند در مسابقات قرآنی شرکت جویند از درس هایشان بازمی مانند، اما اینگونه نیست، پس با اشتیاق تمام در جشنواره های قرآنی شرکت کنند.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها