مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان اعلام کرد

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از رتبه دوم استان اصفهان در مصرف گاز در کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سیدمصطفی علوی گفت: شرکت گاز استان اصفهان با توزیع سالانه 21 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی، در میزان مصرف گاز در رتبه دوم کشور قرار دارد.

وی بیان داشت؛ در حال حاضر از ۱۱۰ شهر استان ۱۰۷ شهر از نعمت گاز بهره مند شده و شبکه های گازرسانی در همه جای استان اصفهان گسترده و تقریبا تمام روستاهای دارای ۲۰ خانوار واجد شرایط از نعمت گاز بهره مند شده‌اند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، افزود: 6.5 درصد از مساحت کشور و 6.5 درصد جعیت کشور مربوط به استان اصفهان است، که از این میزان ۹۹.۵ درصد جمعیت استان از گاز طبیعی بهره مند هستند.

وی با اشاره به اینکه، در حال حاضر از ۱۲۳۸ روستای استان که مشمول گاز رسانی هستند تاکنون به ۱۰۶۰ روستا گاز رسانی شده است، ادامه داد: الباقی روستاها بعلت فاصله زیاد از خطوط و غیر اقتصادی بودن هزینه ها تاکنون گازدار نشده است.

سیدمصطفی علوی اظهار داشت: با اقدامات این شرکت و گاز رسانی مطلوب، روزهای پاک استان از ۱۰ روز در سال ۹۴ به ۴۲ روز در سال ۹۷ رسیده است.

وی، افزود: متوسط مصرف روزانه گاز در سطح استان را 57.5 میلیون متر مکعب برشمرد و گفت: از این میزان روزانه 6.4متر مکعب در خانوارهای شهری و 6.8 متر مکعب در خانوارهای روستایی به مصرف می رسد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، بیان داشت: در بخش صنعت از مجموع حدود ۱۰ هزار واحد صنعتی ۸ هزار و ۶۰۰ واحد از نعمت گاز بهره مند شده‌اند.

علوی، با بیان اینکه این شرکت متعهد به توزیع گاز به صورت مستمر در تمام ایام سال است، تصریح کرد: دو ویژگی استمرار گازرسانی و تحویل گاز ایمن همواره از اهداف اصلی و مورد توجه شرکت گاز استان اصفهان بوده است.

وی با اشاره به اینکه سالانه این شرکت برای نگهداری شبکه و انشعابات گاز هزینه های زیادی پرداخت می کند از مشترکین عزیز استان که تعداد آن ها بالغ بر یک میلیون و هشتصدهزار مشترک می باشد خواست تا با پرداخت به موقع گازبهاء، این شرکت را در ارائه خدمات یاری نمایند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: برخی افراد فرصت طلب و خلاف کار به مشترکین خانگی و صنعتی این شرکت مراجعه و با دریافت مبالغی مدعی اصلاح سیستم اندازه گیری و نهایتا دستکاری کنتور می شوند. این افراد خلافکار بوده و چنانچه کنتور دستکاری گردد علاوه بر اعمال جریمه، هزینه تنظیم و نصب یک کنتور نیز از مشترکین این شرکت نیز دریافت می گردد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها