موج
کدخبر : ۲۹۸۲۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-298212

هادی ابراهیمی خبرداد؛

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از عطای تسهیلات قرض الحسنه به کسب و کارهای نوپا، فن آور و استارتاپ ها در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، از عطای تسهیلات قرض الحسنه به استارتاپ ها در استان خبر داد.

وی در تشریح این خبر گفت: به منظور توسعه کسب و کار پایدار و توانمند سازی اقتصادی و اجتماعی مبتنی بر مزیت های نسبی در استان، تسهیلات قرض الحسنه به  طرح های مرتبط با کسب و کارهای نوپا، استارتاپ ها، اپلیکیشن های حوزه توسعه بازار برای محصولات تولیدکنندگان، به ویژه خانگی، روستایی و عشایری، پرداخت می شود.

هادی ابراهیمی با اشاره به اینکه مشاغل نوپا با سرمایه های نسبتا کم، اشتغال زیادی را به ویژه برای فارغ التحصیلان دانشگاه ها ایجاد می کند، افزود: دولت از این طرح ها حمایت می کند.

وی اضافه کرد: شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها، طرح های توسعه ای و پشتیبان در اولویت پرداخت تسهیلات کم بهره قرار دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان نرخ کارمزد تسهیلات قرض الحسنه برای تسهیلات تا سقف پنج میلیارد ریال را چهار درصد و برای تسهیلات بالاتر را نیز 10 درصد ذکر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها