موج
کدخبر : ۲۹۶۸۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-296812

استاندار کردستان اعلام کرد:

استاندار کردستان اظهار داشت: برای حمایت از واحدهای تولیدی که در اقلیم کردستان عراق حضور می یابند اعتبار ویژه اختصاص می یابد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، بهمن مرادنیا پیش از ظهر روز شنبه در کارگروه توسعه صادرات استان کردستان اظهار داشت: اعتباری به منظور حمایت از واحدهای تولیدی استان برای حضور در نمایشگاه بین‌المللی توانمندی‌های کردستان در منطقه شمال کشور عراق اختصاص داده می‌شود.

استاندار کردستان تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه بین‌المللی توانمندی‌های واحدهای تولیدی استان و برتر ایران در اقلیم کردستان عراق فرصت مطلوبی در راستای معرفی توانمندی‌های واحدهای تولیدی کشور است و باید نهایت استفاده را از این شرایط کنیم.

وی با اشاره به اینکه از تولیدکنندگان برتر دعوت به حضور در این نمایشگاه شود، اضافه کرد: در راستای کمک و حمایت از  تولیدکنندگان استان برای حضور در این نمایشگاه اعتباری اختصاص داده می‌شود.

استاندار کردستان با اشاره به اینکه کاهش صادرات به هیچ وجه به نفع کشور نیست، افزود: انتظار می رود اتاق بازرگانی به مشکلاتی که در مسیر صادرات و تجارت تجار و بازرگانان استان وجود دارد توجه جدی‌تر داشته باشد.

مرادنیا یادآور شد: تمامی دستگاه‌های اجرایی استان موظف هستند در راستای تسهیل و تسریع در کارهای صادراتی نهایت تلاش و همکاری خود را بکار گیرند.

استاندار کردستان اظهار داشت: اگر مقررات دست و پاگیری در مسیر صادرات استان وجود دارد اعلام شود  تا آنرا در هیئت مقررات زدایی مطرح کنیم.

مرادنیا تاکید کرد: هر اقدامی که منجر به کُندشدن روند صادرات در مرزهای استان شود مورد پذیرش و موافقت قرار نمی‌گیرد لذا دستگاه‌ها مربوطه باید به فکر تسریع در امورات مربوط به صادرات باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها