فرمانده انتظامی استان همدان از کشف بیش از یک تن انواع مواد مخدر در همدان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سردار "کامرانی صالح"، فرمانده انتظامی استان همدان در حاشیه مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان "رزن"، ضمن اشاره به کشف بیش از یک تن انواع مواد مخدر در همدان گفت: شهرستان رزن به همت مسئولان، مردم و کارکنان انتظامی به عنوان یکی از امن ترین شهرستان های استان شناخته می شود و آرامش و امنیت مناسبی را در این شهرستان شاهد هستیم.

 

کشف بیش از یک تن انواع مواد مخدر در همدان

کامرانی صالح افزود: خدمت به مردم و تامین امنیت شهروندان از افتخارات پلیس است و در این راستا با روحیه ایثارگری از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان این که در سال جاری بیش از یک تن انواع مواد مخدر کشف شده خاطر نشان کرد: با تلاش ماموران انتظامی استان باندهای مختلف سوداگر مرگ و تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر نیز شناسایی، دستگیر و متلاشی شده اند.

فرمانده انتظامی استان در پایان با اشاره به راه اندازی پلیس فتا در شهرستان رزن تصریح کرد: با توجه به گسرش استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی که به طبع آن باعث افزایش جرایم در این حوزه شده است راه اندازی این پلیس در شهرستان یکی از مطالبات مردمی بود که بحمدلله محقق شد و امیدواریم بتوانیم در این راستا نیز خدمات شایسته به شهروندان ارائه کنیم.

سردار "کامرانی صالح"، فرمانده انتظامی استان همدان در حاشیه مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان "رزن"، ضمن اشاره به کشف بیش از یک تن انواع مواد مخدر در همدان گفت: شهرستان رزن به همت مسئولان، مردم و کارکنان انتظامی به عنوان یکی از امن ترین شهرستان های استان شناخته می شود و آرامش و امنیت مناسبی را در این شهرستان شاهد هستیم.