موج
کدخبر : ۲۷۷۴۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-277481

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان خبر داد:

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان از احداث مجتمع خدماتی در آرامستان باغ رضوان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سیدرضا جعفریان گفت: به منظور رفاه هر چه بیشتر شهروندانی که عزیزی را از دست داده اند، مجموعه خدماتی و پذیرایی آرامستان باغ رضوان شامل سالن های ترحیم و غذاخوری در دست طراحی است.

وی افزود: مجموعه خدماتی و پذیرایی آرامستان باغ رضوان شامل سالن های ترحیم و غذاخوری از طریق سازمان مشارکت های شهرداری اصفهان پس از انتخاب سرمایه گذار، عملیاتی و اجرایی خواهد شد.

جعفریان گفت: در راستای خدمات رسانی بیشتر و تسریع و تسهیل در انجام امور بستگان متوفی و مراجعان به آرامستان باغ رضوان، برای تهیه حفره، تغسیل، تکفین و سایر خدمات پس از دفن، واحد خدمات اداری و پذیرش امور متوفیان را در محل اتاق شماره یک در مجاورت سالن تطهیر در آرامستان باغ رضوان راه‌اندازی و فعال کرده است و بستگان متوفی دیگر نیاز به مراجعه به ساختمان اداری ندارند.

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان بیان کرد: افرادی که حفره در آرامستان باغ رضوان رزرو و هزینه آن راپرداخت نکرده اند تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری برای تعیین تکلیف و صدور سند پیش مجوز دفن فرصت دارند به واحد امور متوفیان آرامستان باغ رضوان مراجعه کنند و در صورت عدم مراجعه تا مهلت مقرر همه رزروها باطل می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها