موج
کدخبر : ۲۷۴۸۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-274807

توسط پلیس آگاهی کرمانشاه انجام شد؛

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: فردی که به ماده مخدر شیشه اعتیاد داشت و چندی پیش اقدام به قتل مادرش کرده بود، توسط پلیس آگاهی کرمانشاه دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار داشت: چند ماه پیش و پس از گزارش وقوع یک فقره قتل به پلیس آگاهی کرمانشاه مبنی بر اینکه خانمی 54 ساله در منزلش به قتل رسیده، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات گسترده کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان مشخص شد قاتل این خانم، پسر 39 ساله‌اش بوده که به خاطر اختلافات شخصی و درگیری‌هایی که بینشان وجود داشته، اقدام به این کار کرده است.

آمویی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی کرمانشاه با انجام کارهای اطلاعاتی توانستند محل اختفای فرد قاتل را دریکی از مناطق شمالی شهر تهران کشف و پس از هماهنگی با دستگاه قضائی در عملیاتی ضربتی نسبت به دستگیری متهم اقدام کنند.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه ادامه داد: با انتقال متهم به پلیس آگاهی استان، وی در بازجویی‌ها انجام‌گرفته صراحتاً به قتل مادر خود اعتراف و انگیزه‌اش را از این کار اختلافات شخصی در پی اعتیادش به شیشه عنوان کرد.

وی بابیان اینکه این فرد مادرش را پس از درگیری لفظی و با پیچاندن روسری به دور گردنش خفه کرده و به قتل رسانده است، گفت: در بسیاری از جرائم رد پای اعتیاد پیدا است.

 آمویی در پایان از معرفی قاتل شیشه‌ای به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی وقوع قتل و صدور حکم لازم خبر داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها