موج
کدخبر : ۲۷۰۹۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-270933

مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل خبر داد:

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل از پذیرش بیش از 2 هزار خانوار مسافر فرهنگی در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، احمد ناصری اظهار داشت: از آغاز تعطیلات 8 هزار و 483 نفر در قالب 2 هزار و 356 خانوار از استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، تهران، همدان، قزوین، زنجان، رشت، کرمان و شیراز مورد استقبال و پذیرش قرار گرفته اند.

وی تصریح کرد: افتخار میزبانی از 22 هزار و 528 نفر روز میهمان فرهنگی تا چهارمین روزی بهاری نصیب خادمان فرهنگیان استان اردبیل شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به این که استان روزهای بهاری دل چسب و هوای بسیار خوب و مطبوعی را سپری می کند، افزود: استان اردبیل با استفاده از نیروهای مجرب و پرتلاش و تمام ظرفیت ها آماده استقبال و ارائه خدمات به عزیزان فرهنگی و خانواده های آنان می باشد.

ناصری در پایان با اعلام این که درچهارمین روز از فروردین بیشترین مسافر را از استان آذربایجان غربی و بیشترین پذیرش را نیز در پایگاه اسکان ناحیه یک اردبیل داشته ایم، تصریح کرد: با استفاده از خردجمعی در حوزه تعلیم و تربیت و برنامه ریزی عملیاتی، انشاالله ادارات آموزش و پرورش، فرهنگیان و دانش آموزان نواحی و مناطق استان اردبیل در راستای تحقق پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب اسلامی که سال 1398 را به  عنوان «رونق تولید» مزین فرمودند و پیام نوروزی رییس جمهور اندیشمند اهتمام جدی خواهیم داشت.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها