موج
کدخبر : ۲۷۰۴۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-270438

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد؛

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد گفت: با توجه به سیاست وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری در یکپارچگی کارگروه های تخصصی، در احکام صادره بر ضرورت نوآوری در روش های آموزشی وشناسایی و رصد تحولات علم و فنآوری تأکید شده است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با صدور احکام جداگانه، شش نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه یزد را به عنوان اعضای کارگروه‌های تخصصی آمار، فیزیک، زبان و ادبیات فارسی، جغرافیا، مهندسی معدن و مهندسی نساجی به مدت دو سال منصوب کرد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد با اعلام این خبر گفت: با پایان یافتن مراحل انتخاب و تعیین اعضای کارگروه های تخصصی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و در اجرای مواد 6،8و10 آیین نامه شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی، طی احکام صادر شده از سوی  مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری، علی دولتی، محمدکاظم توسلی، یدالله جلالی پندری، دکتر محمدرضا رضایی، عبدالحمید انصاری و علی اصغر علمدار یزدی به ترتیب به عنوان اعضای کارگروه‌های تخصصی یادشده، منصوب شدند.

قاسم برید لقمانی افزود: با توجه به سیاست وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری در یکپارچگی کارگروه های تخصصی، در احکام صادره بر ضرورت تعامل و هماهنگی تصمیمات در حوزه آموزش و پژوهش، توسعه آموزش عالی متناسب با بازار کار ، نوآوری در روش های آموزشی، شناسایی و رصد تحولات علم و فنآوری تأکید شده است.

به گفته وی، کمک به ارتقا و توسعه پژوهش‌های کاربردی و تقاضا محور، استفاده از ظرفیت نهادهای غیردولتی به ویژه انجمن های علمی، بومی سازی علوم و رشته ها برحسب نیاز جامعه، تنوع بخشی به مدارج تحصیلی منطبق با استاندارهای جهانی و افزایش سطح مهارت دانش آموختگان از دیگر محورهای مورد تأکید در احکام صادره است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها