موج
کدخبر : ۲۷۰۳۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-270374

مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل:

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: 100 درصد درآمدهای اختصاصی استان اردبیل در سال 97 محقق شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، احمد ناصری در جلسه مدیران و روسای مناطق و نواحی آموزش و پرورش استان که در خانه معلم اردبیل برگزار شد با بیان اینکه درسال 97 درآمدهای اختصاصی استان رشد قابل توجهی داشته است، افزود: 100 درصد درآمدهای اختصاصی در سال 97 محقق شده است و این مقدار رشد 30 درصدی را نسبت به سال گذشته نشان می دهد.

وی با اشاره به فعالیت ها و توفیقات آموزش و پرورش استان در سال 97 اظهار داشت: سالی که در آخرین روزهای آن قرار داریم سالی پر از موفقیت های آموزشی و پرورشی برای استان بود که همه در سایه تلاش برنامه ریزی و همدلی و همراهی همکاران دراداره کل و مناطق و نواحی میسر شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به برگزاری مراسم های استانی در مناسبت های مختلف از جمله هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم ، مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) گفت: با برنامه ریزی های دقیق شاهد برگزاری مراسم های مناسبتی بی نظیر نسبت به سال های قبل بودیم.

ناصری در بیان دیگر اقدامات آموزش و پرورش استان در سال 97 به برگزاری جشنواره های مختلف آموزشی، پرورشی و ورزشی در سطح دانش آموزان ، پروژ ه مهر، ساماندهی و مدیریت منابع انسانی، تامین تجهیزات ورزشی و مورد نیاز مدارس استان، مسابقات فرهنگی و هنری، قرآن، نماز و عترت، فعالیت های حوزه سوادآموزی در کاهش بی سوادی استان، فعالیت های رفاهی و اسکان فرهنگان و راهیان نور نیز اشاره کرد.

به گفته وی روند تکمیل و ساخت پروژه های عمرانی و آموزشی در استان با همکاری اداره کل نوسازی مدارس در سال 97 چشمگیر بوده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل همچنین درادامه از فعالیت های استان در بحث کاهش آسیب های اجتماعی یاد کرد و خاطر نشان ساخت: اجرای طرح های مختلف در این خصوص منجر به تحکیم روابط مدرسه و اولیا شده است.

ناصری در ادامه همچنین انتخابات برگزار شده در سطح دانش آموزان و فرهنگیان استان از جمله شوراهای دانش آموزی، انتخاب نماینده برای صندوق ذخیره فرهنگیان ، انتخاب نماینده فرهنگیان در شورای عالی آموزش و پرورش و ... را نشان از حضور گسترده و فراهم شدن زمینه مشارکت در استان عنوان کرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به توفیقاتی همچون رتبه اول آموزش و پرورش در جشنواره شهید رجایی، رتبه برتر در بین دستگاه های استان در بحث کاهش آسیب های اجتماعی، رتبه های برتر در آموزش از راه دور، تحقق درآمدهای اختصاصی، انجام فعالیت های امور اداری، ارائه خدمات در قالب دولت الکترونیک، ارزیابی شاخص های دوره اول متوسطه و . . . نیز اشاره کرد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها