موج
کدخبر : ۲۷۰۰۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-270073

فرماندار چالوس خبر داد:

فرماندار چالوس از آماده باش ادارات خدماتی مانند شهرداریها،ادارات آب،برق،گاز،هلال احمر،نیروی انتظامی و شبکه بهداشت و درمان تا پایان تعطیلات نوروز 98 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، محمد ناصر زندی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: به طور کامل در شهرستان چالوس آماده میزبانی از مسافران نوروزی هستیم و ستاد خدمات سفر نوروزی شهرستان چالوس تا کنون جلسات مختلفی برگزار کرده است.

وی ادامه داد: از آنجایی که شهرستان چالوس ورودی استان مازندران از جاده کندوان بوده و لذا شاهد حضور حداکثری مسافران نوروزی در این شهرستان خواهیم بود .

فرماندار چالوس اظهار داشت: تمامی شهرداران تا کنون که در آستانه نوروز 98 قرار داریم نسبت به آماده سازی و تزئین شهرهای مرزن آباد ،چالوس و هچیرود اقدام کردند و تمامی ادارات خدماتی در آماده باش کامل قرار دارند.

وی گفت: از آنجایی که به جهت زیبایی جاده چالوس بسیاری از مسافران این مسیر را برای سفر به شمال انتخاب می کنند ضمن حضور مستمر پلیس راه در این مسیر ، 4 اکیپ راهداری و 3 اکیپ هلال احمر در نقاط مختلف جاده کندوان حضور داشته و مرکز درمان بستر مرزن آباد نیز از نظر دارویی و پزشکی تجهیز شده تا بتواند پاسخگو باشد.

زندی بیان داشت: مرکز تفریحی ، توریستی نمک آبرود که در ایام تعطیلات نوروزی در بین مراکز تفریحی ، توریستی در کشور رتبه اول میزبانی از مسافران و گردشگران را دارد به طور کامل آماده میزبانی از مسافران نوروزی است و تجهیز و امکانات خوبی در این مرکز فراهم شده است.

وی گفت: در ساحل رادیو دریا،ساحل هچیرود و ساحل نمک آبرود ، پارک های جنگلی و به طور کلی در مراکز تفریحی نیز خدمات رفاهی برای مسافران در نظر گرفته شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها