موج
کدخبر : ۲۶۹۷۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269771

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج:

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری سنندج اعلام کرد: به مناسبت فرا رسیدن سال نو، استقبال از بهار طبیعت، افزایش زیبایی نما و منظر شهری، ایجاد چشم انداز زیبا و ارتقاء روحیه نشاط و شادابی میان شهروندان، مسافران و گردشگران نوروزی میادین، بلوارها و پارکهای شهر سنندج با 28 هزار جعبه گل و 15 هزار گلدان آراسته می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، شرمین شریفی اظهار داشت: عملیات کاشت گلهای فصلی متناسب با شرایط آب و هوایی در سطح بوستان ها، میادین، لچکی ها، بلوارها و کلیه فضاهای سبز شادابی خاصی به نما و منظر شهری می بخشد.

 رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج عنوان کرد: با توجه به زیبایی گلکاری در فصول مختلف، اثربخشی آن بر چهره شهر و تاثیرات مثبتی که در روحیه شهروندان دارد و در راستای زیباسازی پارکها هرساله انجام عملیات گلکاری در آستانه سال نو انجام می شود.

شریفی از آغاز عملیات گلکاری پارکها ومیادین سطح شهر خبر داد و گفت: پارکهای سطح شهر با 28 هزار جعبه گل و 15 هزار گلدان آراسته می شود.

وی خاطرنشان کرد: در طرح گلکاری بهاره از گل های بنفشه، همیشه بهار، مینا چمنی، ترنفل و شب بو که زیبایی خاصی دارند  استفاده می شود.

شریفی گفت: از تعداد 28 هزار جعبه گل و 15 هزار گلدان، 9 هزار جعبه گل و 2 هزار گلدان در سطح  پارکهای شهرداری منطقه سه، 3 هزار جعبه گل و 2 هزار گلدان در حوزه ناحیه ویژه بهاران، 7 هزار جعبه و 2 هزار گلدان در سطح شهرداری منطقه دو، 7 هزار جعبه گل و یک هزار گلدان در حوزه منطقه یک و همچنین 2 هزار جعبه گل و 8 هزار گلدان در محدوده کمربندی آبیدر کاشته می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها