موج
کدخبر : ۲۶۸۸۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-268801

دبیر نخستین جشنواره بین المللی فیلم شهرهای میراث جهانی یزد؛

دبیر نخستین جشنواره بین المللی فیلم شهرهای میراث جهانی یزد گفت: 63 اثر در 2 گروه سنی نوجوان و جوان به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، عباس ملازینلی دبیر نخستین جشنواره بین المللی فیلم شهرهای میراث جهانی یزد افزود: از زمان انتشار فراخوان که 11 بهمن ماه سالجاری تا 12 اسفند ماه مهلت برای تولید و ارسال اثر بود 63 اثر در 2 گروه سنی نوجوان و جوان به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

وی اظهار داشت: از این تعداد 2 اثر به دلیل رعایت نکردن زمان قانونی فیلم حذف شد و از میان آثار قابل قبول طبق ضوابط جشنواره 47 اثر در گروه سنی 14 تا 17 سال و 14 اثر در گروه سنی 18 تا 21 سال بود.

ملازینلی افزود: هیات انتخاب جشنواره متشکل از سید جلال دهقانی اشکذری، رقیه توکلی و مسعود آستانداری که از فیلمسازان موفق یزد و کشور هستند 61 اثر را مورد ارزیابی قرار دادند و در این میان به اتفاق 30 اثر را برای ورود به بخش مسابقه معرفی نمودند که 24 اثر در گروه سنی 14 تا 17 سال و 6 اثر در گروه سنی 18 تا21 سال هستند.

اختتامیه نخستین جشنواره بین المللی فیلم یزد، شهر میراث جهانی، 18 اسفندماه در یزد برگزار می شود که در نهایت 2 فیلم برگزیده در هر گروه سنی، برای حضور در مرحله بین المللی جشنواره، به سازمان شهرهای میراث جهانی (OWHC) معرفی خواهند شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها