موج
کدخبر : ۲۶۸۷۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-268755

جانشین فرمانده نیروی انتظامی عنوان کرد:

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت:در ایام عید نوروز برای تدارک سفر ایمن500 هزار نفر در سراسر کشور با مشارکت هلال ا حمر، اورژانس، امداد و نجات، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و سایر عوامل اجرایی مرتبط سفرهای ایمنی را برای هموطنانمان رقم بزنیم.

به گزارش خبرگزاری موج از اردبیل، ایوب سلیمانی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهارکرد:در ایام عید نوروز برای تدارک سفر ایمن500 هزار نفر در سراسر کشور  با مشارکت هلال ا حمر، اورژانس، امداد و نجات، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و سایر  عوامل اجرایی مرتبط تلاش خواهیم کرد سفرهای ایمنی را برای هموطنانمان رقم بزنیم.

وی افزود: همه اقشار مختلف مردم برای پیروی از قوانین و برخورداری از سرعت مطمئنه در جاده‌ها و برای کاهش تصادفات در محورهای مواصلاتی کشور در سال ۹۸ تمهیدات خاصی اندیشیده شده که با مشارکت پلیس راهور اجرایی می‌شود.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: با مشارکت عوامل تلاشگر نیروی انتظامی و دیگر نهادهای مرتبط کنترل مناسبی را در وقوع سرقت‌های مهم و بزرگ داشته و برای مدیریت سرقت‌های خرد نیز طرح‌های ویژه‌ای بکارگیری خواهد شد.

سلیمانی به وضعیت وقوع تصادف در محورهای مواصلاتی نیز اشاره کرد و افزود: بیش از پنج هزار و ۵۰۰ نقطه حادثه‌خیز در کشور وجود دارد که طبق آخرین برآوردها هزار و ۵۸۵ نقطه در محورهای مواصلاتی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشو یادآور شد: ۶۰ درصد تصادفات در کشور در شعاع ۳۰ کیلومتری شهرها اتفاق می‌افتد و بدین منظور در طرح نوروزی مدیریت جاده‌های استان بر روی این مناطق حساسیت‌های ویژه‌ای اعمال خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها