موج
کدخبر : ۲۶۸۳۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-268312

معاون بازسازی بنیاد مسکن:

عزیزالله مهدیان از اتمام بازسازی 5500 واحد مسکونی در شهرهای زلزله‌زده کرمانشاه خبر داد و گفت: تمام تلاش خود را بکار می‌بریم تا کار بازسازی را هم در مناطق شهری و هم در مناطق روستایی را نیمه اول سال 98 به پایان برسانیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون بازسازی بنیاد مسکن با اعلام خبر اتمام بازسازی 5500 واحد مسکونی شهری در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه، ابراز داشت: از 25 هزار واحد بازسازی‌شده مناطق زلزله‌زده کرمانشاه، پنج هزار و 500 واحد مربوط به مناطق شهری و بقیه و مربوط به مناطق روستایی است.

مهدیان در آئین افتتاح 2500 واحد مسکونی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد کرمانشاه، اظهار داشت: در زلزله 21 آبان 96 105 هزار واحد مسکونی آسیب دیدند و پس از وقوع این زلزله دولت به‌سرعت اعتبارات لازم را برای شروع بازسازی‌ها تخصیص داد.

وی خاطرنشان ساخت: درمجموع 67 هزار واحد تعمیری و 37 هزار واحد احداثی در مناطق زلزله استان داشتیم که تاکنون کار تعمیر 61 هزار واحد و احداث 25 هزار واحد به اتمام رسیده است.

معاون بنیاد مسکن عنوان کرد:

معاون بازسازی بنیاد مسکن اعلام داشت: از مجموع 37 هزار واحد احداثی مناطق زلزله‌زده کرمانشاه 15 هزار واحد در روستاها واقع‌شده که از این تعداد نیز 12 تا 13 هزار واحد در زلزله تخریب و مابقی واحدها را با توجه به فرسودگی آن‌ها تخریب و مجدد وارد فاز بازسازی‌شده‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها