موج

استاندار اصفهان؛

استاندار اصفهان گفت: مدیران باید با حذف بورکراسی زمینه را برای حضور بخش خصوصی فراهم کنند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، عباس رضایی در جلسه هماهنگی بانک های عامل استان با بیان اینکه  امروز کشور در شرایط سخت جنگ اقتصادی قرار دارد، اظهار کرد: مدیران باید با حذف بورکراسی زمینه را برای حضور بخش خصوصی فراهم کنند.

وی ادامه داد:قانون، مقررات و ضوابط بانکی برای تسهیل کار مردم است و نه گره در کار مردم و بانک ها باید مساعدت لازم را در این خصوص داشته باشند.

استاندار اصفهان با اشاره به مشکلات سرمایه گذاری در برخی شهرستان ها، اظهارداشت: باید فضا برای حضور فعال سرمایه گذاران باز شود.

عباس رضایی با اشاره به طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی و ایجاد و حفظ اشتغال و طرح جامع مسکن روستایی، اظهارداشت: بازسازی مسکن روستایی در کشور 65 درصد و در اصفهان 25 درصد بوده است و این مایه تاسف است که بانک ها در ابلاغ تسهیلات کوتاهی می کنند.

استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه باید سقف تسهیلات برای واحدهای تولیدی افزایش یابد، اظهارداشت: امروز ایجاد اشتغال جهاد است و باید در این خصوص بانک های عامل  مساعدت لازم را داشته باشند.

تاکید کرد: بانک ها باید در خصوص دریافت معوقات بانکی با تدبیر لازم با واحدهای تولیدی مشکل دار تعامل داشته باشند  و باید بدانند که تعطیلی واحدها مشکلی را حل نمی کند.

مدیر ارشد استان بر نقدینگی لازم ایام پایان سال تاکید کرد و اظهارداشت:  بایستی این فضای روانی ایجاد شده توسط دشمنان در کشور بویژه در استان اصفهان در خصوص نقدینگی با همکاری بیشتر مدیران بویژه مدیران عامل بانک ها مدیریت شود.

عباس رضایی برنظارت بر صندوق های قرض الحسنه هم تاکید کرد و اظهارداشت: مدیران بانک ها باید تلاش کنند که کرامت انسان ها، رعایت حقوق مراجعین، اخلاق خوب و مشتری محوری در این بخش حفظ شود و نظارت لازم از سوی مدیران بانک ها صورت گیرد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها