موج

طی بیانیه ایی؛

نماینده ولی فقیه در استان کردستان و نماینده مجلس خبرگان رهبری در محکومیت حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان و شهادت تعدادی از پاسداران انقلاب اسلامی بیانه ای صادر کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان متن کامل بیانیه آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی که نسخه ای از آن به دفتر این خبرگزاری ارسال شده، به شرح زیر است:

و هرگز کسانی را که در راه خدا کشته شدند مرده مپندار، بلکه آنان زنده اند و در نزد پروردگارشان روزی می خورند و متنعم هستند (آل عمران).

حرکت های ددمنشانه دشمنان، حربه ای است که از ابتدای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی وجود داشته و گرچه داغ های سنگینی بر دل تک تک ایرانیان گذاشته اما خون هر شهید نهال انقلاب را پربارتر کرده است.

انقلاب اسلامی ایران به برکت جانفشانی فرزندان خود در تمامی عرصه ها از جمله در دفاع مقدس، به اقتداری بی ‌نظیر و مثال زدنی در آغاز طلیعه پنجم انقلاب اسلامی دست یافته که ثمره آن دشمنان را در خارج از مرزهای این سرزمین زمین گیر کرده و حرکت های تروریستی و کورکورانه دشمنان، که گاه در سیستان و بلوچستان سرافراز و گاه در کردستان سربلند و دیگر نقاط ایران اسلامی شکل گرفته است، در حقیقت تلاشی پوچ برای رسیدن به اهدافشان است و بی شک این اقدامات، تا زمانی که روحیه جهادی و شهادت طلبانه در بین مردمان این سرزمین وجود دارد، راه به جایی نخواهد برد.

اینجانب ضمن محکوم کردن این حادثه تروریستی که منجر به شهادت تعدادی از پاسداران جان برکف انقلاب اسلامی و مجروحیت تعدادی از این عزیزان شد، به خانواده این شهدای گرانقدر تبریک و تسلیت عرض نموده، علو درجات را برای این عزیزان و اجر و صبر جمیل را برای بازماندگان، از درگاه خداوند متعال خواستارم.
سید محمد حسینی شاهرودی

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها