موج

آیت الله میرعمادی:

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد در سخنانی، از حضور پرشور مردم لرستان در مراسم راهپیمایی 22 بهمن و جشن چهل سالگی انقلاب تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، آیت الله سید احمد میرعمادی ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم لرستان در مراسم راهپیمایی 22 بهمن و جشن چهل سالگی انقلاب، گفت: مردم وفادار و انقلابی لرستان که در مواقع حساس، همواره در یار و یاور انقلاب بوده اند دیگر بار نشان دادند که به عشق رهبری و نظام در صحنه هستند.

نماینده ولی فقیه در لرستان، افزود: مقام معظم رهبری پیش بینی کردند که مردم شگفتی خواهند آفرید و واقعا امروز مردم ما شگفتی آفریدند.

مردم در جشن چهل سالگی انقلاب سنگ تمام گذاشتند

امام جمعه خرم‌آباد، تاکید کرد: مردم استان لرستان و ایران اسلامی در چهل سالگی انقلاب سنگ تمام گذاشتند، لذا باید از مردم به خاطر خلق این حماسه تقدیر و تشکر کنیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه هرکسی این صحنه های عظیم را مشاهده می کند اذعان دارد که راهپیمایی امسال باشکوه تر از هر سال بوده، تصریح کرد: در برخی نقاط، بارش برف و باران را داشتیم اما سردی هوا مانع آمدن مردم نشد و آمدند تا به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفته باشند.

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه این حماسه عظیم و باشکوه تحلیل های گوناگونی دارد، اظهار داشت: برای هر حرکتی که مردم انجام دهند غالبا دو انگیزه تصور می شود، مادی یا معنوی، دشمنان هم اعتراف می کنند انگیزه مردم ما مادی نیست، اگر با این انگیزه نگاه می کردیم باید مردم نمی آمدند چون مشکلات اقتصادی و گرانی و بیکاری و تبلیغات روانی شدید دشمن را داشتیم؛ آنچه مردم را وادار کرده که چهل سال در راهپیمایی شرکت کنند انگیزه معنوی است، مردم برای خدا آمدند مردم انقلاب را جلوه ای از اسلام می بینند و این در نوع شعارها و انگیزه های مردم مشخص است.

میرعمادی، گفت: حضور مردم نماد همبستگی ملی و دینی است؛ چیزی که مردم را جمع کرده دین و معنویت بود.

نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه راهپیمایی 22 بهمن در حقیقت نشانه وفاداری مردم به انقلاب، تجدید عهد با شهدا، تجدید میثاق با آرمان های امام(ره) و تجدید بیعت با رهبری است، افزود: خدای متعال از مردم راضی است چون مردم انقلاب اسلامی ایران را و قدرت انقلاب را به رخ دنیا کشیدند.

مردم به دشمنان «نه» گفتند و به رهبری و نظام «لبیک»

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه مردم ما یک «نه» بزرگ به دشمنان و «لبیک» به رهبر انقلاب گفتند، این نشان از عظمت و بزرگی و شکوه ملت است، یادآور شد: با حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن نقشه های دشمن نقش برآب شد.

مسوولین، امانت دار انقلاب باشند

نماینده رهبری در لرستان، با اشاره به اینکه مسئولان در برابر این ملت سه وظیفه اصلی برعهده دارند، گفت: اولین وظیفه مسئولین این است که امانت دار خوبی برای انقلاب باشند و به امانت خیانت نکنند، پارتی بازی نکنند، روحیه اشرافی گری نداشته باشند، مثل مردم زندگی کنند؛ در نظام اسلامی مسئولیت فرصتی برای خدمت است.

مسوولین در مسیر خدمت، تلاش شبانه روزی کنند

وی، تصریح کرد: دومین وظیفه مسئولان این است که شبانه روز تلاش کنند و خدمت رسانی خود را افزایش دهند.

مسوولین، کم کاری‌های گذشته را جبران کنند

امام جمعه خرم‌آباد، گفت: وظیفه سوم مسوولان این است که قصور و کم کاری‌های گذشته را جبران کرده و صادقانه تر به مردم خدمت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها