موج

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان به مناسبت فرارسیدن یوم‌الله ۲۲ بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، در بیانیۀ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان به مناسبت فرارسیدن یوم‌الله ۲۲ بهمن آمده است؛ 

چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران مردمی‌ترین انقلاب تاریخ بشریت و بی‌نظیرترین رویداد تاریخ معاصر جهان است که با استعانت از عنایات ویژۀ پروردگار متعال، هدایت‌های روشنگرانه و پیامبرگونۀ امام خمینی (رحمت الله علیه)، حضور آگاهانه و وحدت کلمۀ مردم مسلمان ایران به پیروزی رسید و با سرنگونی رژیم ستم‌شاهی پهلوی و شکست نظام سلطه جهانی توانست با ایجاد تحولی اساسی، ارزش‌های اسلامی و معنوی را جایگزین ارزش‌های بی‌مقدار غربی و مادی برآمده از فرهنگ الحادی و استبدادی رژیم منحوس پهلوی کند. انقلاب اسلامی ایران با احیای اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه و آله)، نظامی توانا و کارآمد مبتنی بر احکام اسلامی را برای ادارۀ کشورها معرفی کرد و راهی نجات‌بخش را پیش‌روی جامعۀ رو به زوال بشریت قرار داد و با رهایی مردم مسلمان ایران از چنگال اسارت طاغوت و بندگی استکبار جهانی، آزادگی، عزت و رستگاری را برای ملت شریف ایران به ارمغان آورد.

انقلاب اسلامی ایران با ایجاد موج بیداری اسلامی در کشورهای منطقه به الگوی بی‌بدیل مبارزه با استکبار جهانی تبدیل شده و مسلمانان را به احقاق حقوق اسلامی و انسانی خود ترقیب کرده است تا با بازگشت به دین مبین اسلام و تمسک به احکام مترقی اسلام، عظمت و عزت گذشته خود را بازیابند. اقتدار انقلاب اسلامی و صدور آن به منطقه سبب خشم سران استکباری جهانی شده و علی‌رغم گذشت چهل سال از عمر پرافتخار انقلاب اسلامی همچنان با دسیسه‌چینی، توطئه‌پردازی و فتنه‌گری به خیال باطل خود می‌کوشند تا این انقلاب را متوقف، منحرف و یا شکست دهند؛ غافل از آنکه باطل را یارای مقابله با حق نیست و در این تقابل، پیروزی از آن مردم انقلابی و همیشه در صحنۀ ایران خواهد بود. ثمرۀ چهل سال تعارض و تعاند استکبار جهانی با مردم مسلمان ایران حاصلی جز ناامیدی، شکست، برانگیختن نفرت جهانی برای آنان نداشته و ایران اسلامی با دستاوردهای گرانبهای چهل سالۀ خود همچنان با اقتدار در مسیر پیشرفت و تعالی گام برمی‌دارد.

ایران اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همۀ تهدیدها و تحریم‌ها را پشت‌سر گذاشته و در انتظار خلق حماسه‌ای دیگر در یوم‌الله ۲۲ بهمن است که چگونه مردم مسلمان ایران، نقشه‌های دشمنان نظام را برای ناکارآمد جلوه‌دادن نظام و ایجاد موج ناامیدی نقش‌برآب کرده و با لبیک به ندای آسمانی رهبر معظم انقلاب اسلامی، خیال‌های شوم و باطل سران استکباری را در زیر گام‌های استوار خود لگدمال می‌کند تا دولت‌های استکباری بدانند که مردم آزادۀ ایران همانگونه که فریب لبخندهای شیطانی «اوباما» را نخورد، هرگز هراسی از بلوف‌های «ترامپ» احمق به دل راه نخواهد داد.

حضور گسترده و پرشور مردم انقلابی و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، دفاع جانانه از آرمان والای انقلاب اسلامی و نفی هرگونه دسیسه، نیرنگ، فتنه و شرارت قدرت‌های شیطانی جهان و تکرار پاسخ «نه» به خواب و خیال‌های خام سران استکبار جهانی برای دخالت در امور کشور بوده تا دشمنان قسم‌خورده نظام و بدخواهان مردم مسلمان ایران بدانند که ملت ایران با گذشت چهل سال همچنان بر شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی پایبند بوده و شاکر و قدردان «انقلاب اسلامی» این عطیۀ الهی و ثمرۀ سال‌ها مبارزات انقلابی خود هستند و تا آخرین نفس پاسدار نظام مقدس «جمهوری اسلامی» میراث گران‌بهای امام خمینی(ره) و خون پاک شهدا خواهند ماند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان با بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و تبریک و تهنیت به‌مناسبت آغاز دهۀ پنجم عمر پرافتخار انقلاب اسلامی، یاد و خاطرۀ شهیدان را پاس داشته و از گیلانیان غیور و همیشه در صحنه دعوت می‌کند تا با حضور پرشور و وحدت‌بخش خود در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، حماسه‌ای دیگر آفریده و برگ زرینی بر صحیفۀ افتخارات انقلاب اسلامی در استان گیلان بیفزایند.

راهپیمایی باشکوه یوم‌الله ۲۲ بهمن در ۵۸ نقطه از استان گیلان و در شهر رشت رأس ساعت ۹ صبح از مسیرهای پنج‌گانۀ زیر به سوی میدان شهدای ذهاب با سخنرانی دکتر سعید جلیلی، نمایندۀ مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی برگزار خواهد شد.

مسیر شماره یک: سپاه پاسداران، میدان فرهنگ، چهارراه قدس، خیابان شهید مطهری، میدان بسیج،  خیابان شریعتی، میدان شهدای ذهاب.

مسیر شماره دو: ورزشگاه شهید عضدی، خیابان نامجو، چهارراه قدس، خیابان امام خمینی(ره)، میدان شهدای ذهاب.

مسیر شماره سه: میدان شهید انصاری، خیابان سعدی، میدان شهدای ذهاب.

مسیر شماره چهار: مسجد جامع کاسه‌فروشان، خیابان شهید مطهری، میدان بسیج، خیابان شریعتی، میدان شهدای ذهاب.

مسیر شماره پنج: بقعه دانای علی، خیابان طالقانی، خیابان علم الهدی، میدان شهدای ذهاب.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها