طی مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان، عموم مردم، جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و مقامات نظامی استان و شهرستان‌های خرم‌آباد و دورود، پیکر شهید محمدباقر ندری و علی افروغ تشییع و به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، در مراسمی که صبح امروز آغاز و تا دقایقی پیش ادامه داشت، پیکر خلبانان شهید حادثه سقوط هواپیمای ارتش جمهوری اسلامی ایران، شهیدان محمدباقر ندری و علی افروغ، تشییع و در گلزار شهدای شهرهای خرم‌آباد و دورود آرام گرفت.

این در حالی است که نماز میت بر پیکر شهید محمدباقر ندری به امامت آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد و با حضور اقشار مختلف مردم، نیروهای نظامی و انتظامی و مدیران استانی و شهرستانی اقامه و پس از انجام تشریفات نظامی، در گلزار شهدای خرم‌آباد تدفین شد.

همچنین در مراسمی با حضور آحاد مردم، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مقامات شهرستان دورود نیز، پیکر شهید علی افروغ تشییع و در گلزار شهدای این شهرستان به خاک سپرده شد.

2 تن از شهدای حادثه سقوط هواپیمای ارتش، لرستانی بودند

گفتنی است، یک فروند هواپیمای باری متعلق به ارتش جمهوری اسلامی ایران، روز دوشنبه 24 دی ماه 97، از مبدا قرقیزستان پس از فرود اضطراری در فرودگاهی نزدیک صفادشت کرج دچار آتش سوزی شد و با منازل مسکونی منطقه برخورد کرد که بر اثر آن، 15 تن از افسران و کادر پرواز ارتش به شهادت رسیدند که دو شهید این حادثه، اهل استان لرستان بودند.