موج

رئیس کمیته بانوانشهرستان بندرلنگه از اجرای41 برنامه در ایام دهه ی فجر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «فاطمه شریفی آزاد» در جلسه‌ی کمیته بانوان بندرلنگه بابیان اینکه ما در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستیم، گفت: باید برنامه‌هایی متفاوت از سال‌های پیش و با شور و شوق بیشتری برگزار کنیم.

وی در ادامه تصریح کرد: ایام مبارک دهه‌ی فجر یادآور خاطره‌های مردم ایران است که منجر به سرنگونی رژیم ستم‌شاهی شد.

رئیس کمیته بانوان بندرلنگه ادامه داد: در سال‌ها و در سراسر کشور جوانان به خیابان‌ها آمدند و ندای استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی سر دادند و این انقلاب در 22 بهمن سال 1357 به بار نشست.

شریفی آزاد بابیان اینکه ما باید در این مراسم خجسته شرکت فعال داشته باشیم، گفت: در طول دهه‌ی فجر 41 برنامه برگزار می‌شود.

به گزارش موج برنامه‌های فرهنگی، ورزشی، نمایشگاه دستاوردهای انقلاب، برگزاری نمایشگاه یک‌ماهه صنایع‌دستی، غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا، دیدار با امام‌جمعه و خانواده‌های نیازمند، دیدار با خانواده معظم شهدا، افتتاح بازارچه سنتی بانوان و دفتر کمیته بانوان، دیدار با اعضای کمپ ترک اعتیاد صدف، افتتاح کارگاه نان سنتی بانوان و برگزاری مسابقات ورزشی بانوان و نقاشی کودکان از اهم برنامه‌هایی است که در طول دهه‌ی مبارک فجر امسال از سوی کمیته بانوان بندرلنگه برگزار خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها