موج

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان از اجرای موسیقی سنتی کودکان پارسیانی در مجتمع فرهنگی هنری کوثر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «محمود اسدی» در جمع خبرنگاران گفت: آموزشگاه آزاد موسیقی در شهرستان پارسیان تجربه جدیدی بود که نتیجه آن اجرای گروهی جمعی از هنرآموزان خردسال پارسیانی بود.

وی افزود: اجرای موسیقی کودکان که با حضور فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولان رونمایی شد مورد تحسین قرار گرفت و در ادامه از همراهی خوبی توسط هنردوستان شهرستان برخوردار خواهد بود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان با اشاره به سازهای استفاده شده در این همایش گفت: در این اجرای گروهی سازهایی از قبیل بلز، فلوت، سه تار، تمبک و سنتور استفاده شد که برخی از آنها سازهای سنتی و اصیل ایرانی را شامل می شود.

اسدی فعالیت های هنری در چند سال گذشته را چشمگیر خواند و اظهار کرد: خوشبختانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری هنرمندان کارگاه های هنری خوبی داشتند و در حال حاضر بسیاری از شاخه های هنری از جمله موسیقی تدریس می شود و روز به روز به علاقمندان افزوده می شود.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان در پایان ضمن قدردانی از فرماندار و مردم شهرستان بابت اهتمام به فعالیت های فرهنگی این اداره گفت: سرمایه های اصلی ما در فعالیت های فرهنگی و هنری مردم هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها