رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۰ هزار ۷۵۲ نفر ساعت آموزش در فرهنگسرای کوثر، ۹ هزار و ۵۴۳ نفر ساعت در فرهنگسرای شهر و ۶ هزار و ۶۸۶ نفر ساعت در فرهنگسرای گل نرگس ارائه‌شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، مهدی عبدالمالکی با تاکید بر محله محوری فرهنگسراهای کرمانشاه، ابرا داشت: آموزش‌های داده شد در فرهنگسراهای شهرداری در دو بخش آموزش‌های عمومی و مهارتی و آموزش‌های تخصصی ارائه گردیده است.

وی افزود: این آموزش‌ها باهدف ارتقاء فرهنگ عمومی و فرهنگ شهروندی در ۶ ماهه نخست سال جاری و در سه فرهنگسرای گل نرگس، شهر و کوثر ارائه‌شده است.

عبدالمالکی تصریح کرد: بیش از ۱۷۰۰ فراگیر در این دوره‌ها حضور فعال داشته اند و این دوره‌ها در قالب کلاس‌های آموزشی، فرهنگی و هنری، مشاوره‌های فردی و گروهی، انجمن‌ها و سمن‌های فرهنگی و اجتماعی و آموزش شهروندی و رفتار اجتماعی باهدف گذران اوقات فراغت در ایام بهار و تابستان، ارتقاء فرهنگ شهروندی و فرهنگ عمومی و ایجاد فضای آرامش‌بخش در جامعه و فضاهای فرهنگی شهر برگزارشده است.

رmیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه ضمن تاکید بر استمرار برگزاری دوره‌های آموزشی فرهنگسراهای شهرداری در نیمه دوم سال جاری، عنوان داشت: سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه در مجموع میزبان برگزاری بیش از ۶۰ عنوان کلاس آموزشی فرهنگی، هنری و اجتماعی در بخش‌های عمومی، مهارتی و تخصصی است.