بیست و یکمین دوره باشگاه مدیران و مشاوران استان اصفهان با حضور مشاوران و فعالان اقتصادی و در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، در بیست و یکمین دوره باشگاه مدیران و مشاوران،30 مشاوره  مجرب در قالب 20 میز تخصصی به ارایه مشاوره به مراجعین و شرکت کنندگان در زمینه های فروش،صادرات،بهره وری، تامین مالی،مدیریت مالی، برندینگ و ثبت اختراع، سرمایه گذاری خارجی، فناوری اطلاعات(کلیه شاخه ها)، روابط عمومی و رسانه ،امور حقوقی و تنظیم قراردادها و تجارت الکترونیک پرداختند.

فعالان اقتصادی و جوانان علاقه مند به فعالیت های اقتصادی با حضور در این باشگاه  با مشاوران در زمینه های مختلف به گفتگو  پرداختند.

سه پیشخوان بازرگانی،مدیریت و فناوری اطلاعات (ICT)هر یک شامل چهار مشاوره از ابعاد مختلف در این دوره باشگاه به مراجعین خدمات مشاوره ی رایگان  ارایه کردند.

باشگاه مدیران و مشاوران به همت کمیته شبکه سازی متخصین کمیسیون آموزش،پژوهش و توانمندسازی اتاق بازرگانی  اصفهان و با همکاری  شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان  با هدف ارایه خدمات مشاوره به اعضای اتاق بازرگانی ،فعالان اقتصادی و جوانان علاقه مند به فعالیت های اقتصادی راه اندازی شده است.