موج
کدخبر : ۲۳۴۱۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-234115

در اولین همایش سرمایه‌گذاری خارجی در اهواز؛

رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری اهواز گفت: 22 فرصت سرمایه‌گذاری جهت ارائه به نمایندگان شرکتهای خارجی به منظور سرمایه گذاری در شهر اهواز تعریف شد.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، امیر صفی خانی در اولین همایش بین المللی سرمایه‌گذاری خارجی در حوزه مدیریت شهری که امروز (۱۶ تیرماه) در اهواز برگزار شد، در خصوص حضور نمایندگان شرکتهایی از کشورهای مختلف در این بیان داشت: با هماهنگی شورای عالی استانها، نمایندگان شرکتهای مختلف مستقر در استانهای آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، قزوین و خراسان شمالی امروز در اهواز حضور دارند.

وی ادامه داد: طی امروز و فردا میزبان نمایندگان شرکتهای مختلف از کشورهای ایتالیا، چین، قرقیزستان، یونان، آلمان و قطر هستیم.

رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز عنوان کرد: شرکتهایی که در این همایش حضور دارند می‌توانند در حوزه مترو و قطار شهری، راه آهن، شهربازی، پسماند، پارک آبی، شهر هوشمند و گردشگری فعالیت داشته داشته باشند و قرار است به صورت تعامل دوطرفه بسته های سرمایه گذاری تهیه شده به نمایندگان شرکتها ارائه شود. با ارائه بسته های سرمایه گذاری، فرصتهای مختلف سرمایه گذاری در حوزه های مختلف مدیریت شهری بررسی و پیوست اقتصادی آنها نیز تهیه می شود تا با ارائه این پروژه ها سرمایه گذاران جذب شوند.

صفی خانی تصریح کرد: مهمترین برد مدیریت شهری ارائه خدمت به شهروندان است و برد سرمایه‌گذاران باید سودی باشد که پیوست اقتصادی این پروژه‌ها برای آنها ایجاد می کند و باید بازگشت سرمایه مطلوبی داشته باشند بنابراین باید پروژه‌هایی که تعریف می شوند، متناسب با شرکت ها باشند.

وی با بیان اینکه ۲۲ فرصت سرمایه‌گذاری شهر اهواز در این خصوص تعریف شده است، اظهار کرد: تله کابین، پارک شهربازی، مجتمعهای اداری و تجاری و حوزه مدیریت پسماند برخی از فرصتهای سرمایه گذاری تعریف شده جهت ارائه به نمایندگان شرکتهای خارجی به منظور جذب سرمایه گذاری در اهواز هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها