موج
کدخبر : ۲۳۲۳۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-232316

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: 86 قبضه سلاح غیرمجاز در عملیات‌های پلیس طی پنج روز گذشته در سطح استان کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، سردار حیدر عباس‌زاده بیان کرد: با برنامه‌ریزی‌های مناسب و ارائه راهکارهای اجرایی در راستای ارتقای امنیت عمومی استان در زمینه برخورد با عاملین تیراندازی‌های غیرمجاز و دارندگان سلاح غیر مجاز دستورات عملیاتی به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ابلاغ شد.

فرمانده انتظامی خوزستان ادامه داد: پلیس امنیت عمومی با تلاش مستمر در مرکز استان (اهواز) وشهرستان‌های آلوده به سلاح در استان خوزستان در پنج روز گذشته طی چندین عملیات پی در پی موفق به شناسایی و دستگیری 67 نفر از عاملین تیراندازی‌های غیرمجاز و دارندگان سلاح غیرمجاز شدند.

عباس‌زاده در ادامه با اشاره به اینکه از محل اختفای متهمان تعداد 71 قبضه سلاح شکاری و 15 قبضه سلاح جنگی و جمعا تعداد 86 قبضه انواع سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز و 635 عدد فشنگ مربوطه کشف شد، بیان داشت: متهمان به همراه پرونده متشکله به مراجع قضایی سطح استان معرفی گردیدند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی خوزستان مصمم است با دارندگان سلاح‌های غیرمجاز و عوامل تیراندازی‌ها در هر شرایط برخورد قانونی و قاطع داشته باشد و این روند با همکاری مردم خوب و شریف استان ادامه خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها