نماینده ولی فقیه در گیلان شرکت مردم ایران به‌ویژه گیلان در راهپیمایی عظیم 22 بهمن را با شور و شعور خواند و گفت: راهپیمایی با شکوه روز 22 بهمن نشان‌دهنده قدرشناسی و وفاداری مردم نسبت به آرمان‌های امام(ره)، شهدا، جانبازان و خدمتگزاران انقلاب است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، آیت‌الله زین‌العابدین قربانی، نماینده ولی فقیه در گیلان، امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به فرا رسیدن 22 بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم و ملت ما در مدت 39 سال گذشته ایام تلخ و شیرین بسیاری را مشاهده کرده است.

وی به پیکار ملت ایران برای کسب شرینی‌ها و از بین بردن تلخی‌ها پس از گذشت 39 سال از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: فردا در راهپیمایی 22 بهمن مردم به پاس این نعمت بزرگی که خداوند نصیب آنها کرده، به صورت یکپارچه شرکت می‌کنند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه سرمایه‌ها و نفوس زکیه بسیاری در مدت 39 سال گذشته ملت ایران به ظاهر از دست داده است، تصریح کرد: شهدای بسیاری تقدیم کردیم و هنوز این سیل جاری است.

آیت‌الله قربانی متذکر شد: فردا ملت ایران به پاس نعمت‌های بزرگ علمی، اخلاقی، آزادی، استقلال و ... که انقلاب اسلامی نصیب کشور کرده، قدرشناسی خود را با راهپیمایی عظیم نشان می‌دهند.

وی به تلاش دشمنان با به‌کارگیری عده‌ای افراد فریب خورده و موج‌سواری از این موضوع اشاره کرد و گفت: دشمنان با تبلیغات خود خواستند نشان دهند ملت ایران از انقلاب اسلامی خسته شده اما فردا مردم نشان می‌دهند آن تعداد اندک همه ملت نبودند بنابراین وقتی مردم فهمیدند عده‌ای می‌خواهند از آنها سوء استفاده کننده جبهه خود را از آنها جدا کرده و فاصله گرفتند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به حضور انبوه جمیعت ایران از زن و مرد، اقوام مختلف و پیر و جوان در راهپیمایی روز 22 بهمن، اظهار کرد: فردا ملت ایران این امر را ابزار می‌کنند که روی احساس انقلاب اسلامی را نپذیرفتند بلکه بر پایه ایمان، اعتقاد و باور به این حقیقت رسیدند.

آیت‌الله قربانی، انقلاب اسلامی را نجات دهنده دنیای اسلام دانست و خاطرنشان کرد: مردم با پناه بردن به اسلام از دشمنان بی‌زاری می‌جویند.

وی با ذکر خاطره‌ای از دستگیری آیت‌الله مطهری توسط ماموران ساواک در رژیم طاغوت، خاطرنشان کرد: ماموران ساواک از شهید مطهری پرسیدند در مراسم عیش و نوش و خوشگذرانی که ما برپا می‌کنیم جمعیت 500 تا یک‌هزار نفری شرکت می‌کند اما در جلسه‌های شما در حسینیه ارشاد جمعیت 30 هزار نفری حضور دارد.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به پاسخ علامه مطهری به ماموران ساواک، یادآور شد: مردم ایران و جهان از مانورها و تبلیغات دروغین رژیم طاغوت خسته شدند و پناه بردن به اسلام تنها امری است که می‌تواند جامعه را نجات دهد.

آیت‌الله قربانی، پیروزی انقلاب اسلامی را بر پایه باور و اعتقاد مردم دانست و بیان کرد: انقلاب اسلامی، مبارزه سیاسی با استکبار در راستای استقلال‌طلبی و آزادی‌خواهی است.

وی، ارتقای علمی جامعه را از برکات انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: برطرف کردن گرفتاری کشورهای اسلامی از اهداف انقلاب اسلامی است.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه مردم مسلمان فلسطین، عراق، سوریه، مصر، ترکیه و بسیاری از مناطق دیگر گرفتار استعمار و استبداد جهانی هستند، بیان کرد: ملت‌های منطقه می‌خواهند به دامن اسلام ناب برگردند و با این نسخه شفابخش بتوانند از شر استکبار و استبداد نجات پیدا کنند.

آیت‌الله قربانی، شرکت مردم ایران به‌ویژه گیلان در راهپیمایی عظیم 22 بهمن را با شور و شعور خواند و تصریح کرد: راهپیمایی با شکوه روز 22 بهمن نشان‌دهنده قدرشناسی و وفاداری مردم نسبت به آرمان‌های امام(ره)، شهدا، جانبازان و خدمتگزاران انقلاب است.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج