موج
کدخبر : ۲۰۱۴۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-201478

مدیر کل پارک علم و فناوری گیلان ضمن آمادگی کامل جهت ایجاد مرکز نوآوری درشهرستان سیاهکل گفت : ما آمادگی آن را داریم، ضمن آموزش نیروهای مستعد در بخش فن آوری در مورد بازاریابی ایده ها و طرح های آنها نیز کمک کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مجید متقی طلب در نشست یک روزه آشنایی با هدف توسعه فناوری و اقتصاد دانش بنیان، مابین پارک علم و فناوری استان گیلان و فرمانداری شهرستان سیاهکل به تبیین و اهمیت مبحث فن آوری اطلاعات پرداخت و اظهار کرد:  امروز ما نباید نفت را به عنوان اولین و مهمترین سرمایه کشورمان قلمداد کنیم بلکه سرمایه اصلی ما نیروهای انسانی مستعد و تحصیل کرده این کشورهستند.

وی افزود:  ما می توانیم با استفاده و بکار گیری همین نیروهای مستعد و توانمند و بهره گیری علم و فناوری در بحث اشتغال و کار آفرینی و روی آوردن به سمت صنعتی سازی علم هم تولیداشتغال و هم تولید ثروتی درسطح کشور ایجاد کنیم، که به مراتب بالاتر از ثروت نفت هم باشد.

متقی طلب  ضمن آمادگی کامل جهت ایجاد مرکز نوآوری درشهرستان سیاهکل  گفت: ما آمادگی آن را داریم، ضمن آموزش نیروهای مستعد در بخش فن آوری در مورد بازاریابی ایده ها و طرح های آنها نیز کمک کنیم.

مدیر کل پارک علم و فناوری گیلان تصریح کرد: در مورد اشتغال زایی در بخش فن آوری و آی تی و….  تا مبلغ ۵۰میلیون تومان و در صورت لزوم واهمیت طرحها با رایزنی با دیگر ارگانها و نهادها مبالغ بیشتری را به عنوان قرض الحسنه جهت کار آفرینی در این بخش در اختیار مبتکران قرار دهیم.

در پایان این جلسه توافق نامه  دو جانبه ای مابین پارک علم و فناوری گیلان و فرمانداری سیاهکل به امضا رسید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها