موج
کدخبر : ۱۷۴۱۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-174154

گواهینامه CE مارک، جهت صادرات محصولات به اروپا برای چهارمین سال تمدید گردید.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، معاون مدیر کیفیت شرکت ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت: ممیزی گواهینامه نشان CE توسط سر ممیز موسسه Verus اسپانیا و طی دو روز در مدیریت های تولیدی و پشتیبانی و بدون اعلام هیچ گونه عدم انطباقی با موفقیت انجام شد.

شیرین پرور گفت :مهمترین هدف نشان CE حصول اطمینان مصرف کنندگان نسبت به انطباق مشخصات محصولات با الزامات مربوطه میباشد و کسب این نشان برای تولید کنندگان به معنی گواهی امکان عرضه محصولات مورد نظر به اتحادیه اروپا خواهد بود.

وی افزود : الصاق این نشان برروی کلیه محصولات وارداتی به اتحادیه اروپا و سایر کشورهای عضو منطقه آزاد تجاری اتحادیه اروپا الزامی میباشد.

معاون مدیر کیفیت شرکت ذوب آهن گفت :  واردات محصولات فولادی تولید ذوب آهن به اتحادیه اروپا منوط به انطباق این محصولات با استاندارد EN 10025-1  بوده که شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان به منظور دستیابی به این بازار، با اقدامی اساسی و با اتکا به توانمندی های نیروی انسانی خود  الزامات این استاندارد را در شرکت پیاده سازی نموده و در سال 1393 موفق به اخذ دور دوم گواهینا مه مربوطه گردید که هر ساله مورد ممیزی خارجی قرار گرفته و تا امسال با موفقیت تمدید گردیده است.

لازم به ذکر است دور اول گواهینامه CE دردوران تحریم و با بد عهدی مرجع صدور گواهینامه، تمدید نشده بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها