موج
کدخبر : ۴۰۶۵۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-406538

مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم از راه اندازی فرهنگسرای مجازی قم در آینده نزدیک خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، ابوالقاسم مقیمی با بیان اینکه یکی از نیازهای اساسی شهر قم ارائه خدمات فرهنگی در بستر فضای مجازی است، اظهار داشت: ارائه برنامه‌های فرهنگی در بستر فضای مجازی به‌عنوان یکی از کمبودهای جدی و حلقه‌های مفقوده شهر، یک ضرورت است.

وی خاطرنشان کرد: با تمهید صورت گرفته، نیازمندی‌هایی که امکان ارائه خدمات در بستر فضای مجازی در شهر را داشته احصا و مجموعه مشکلاتی که در سراهای محل و فرهنگسراها بود نیز برطرف و فرآیند انجام امور نیز اتوماسیونی شد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم با تأکید بر اینکه در این راستا مجموعه فرهنگسرای مجازی شهر قم با عنوان سرای شهر به‌زودی راه‌اندازی می‌شود گفت: بدین‌وسیله در آن فضای حقیقی سرای محل به‌صورت اتوماسیونی دنبال می‌شود تا شهروندان بتوانند در دوره‌ها و کلاس‌های مجموعه سراهای محل از منزل ثبت‌نام کنند.

وی یادآور شد: در این فرهنگسرا نیز دسترسی فعالان فرهنگی و شهروندان به محصولات فرهنگ شهروندی، فیلم‌ها، کلیپ‌های مختلف و آشنایی با تورها و فضای عمومی شهر نیز پیش‌بینی‌شده است.

مقیمی با اشاره به اینکه امکان ارائه خدمات به تورهای مجازی اماکن مختلف شهر قم در این فرهنگسرای مجازی وجود دارد ابراز کرد: همچنین تمام گروه‌های فعال فرهنگی می‌توانند از خدمات آن استفاده کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`