موج
کدخبر : ۳۷۶۷۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376709

معاون شهرداری قم از ساخت سردیس شهید اوسطی در قم خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید امیر سامع با اشاره به تلاش مجموعه مدیریت شهری برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در شهر قم، اظهار داشت: در فضاسازی شهری ۱۸ پروژه در سال‌های ۹۸ و۹۹ توسط سازمان زیباسازی شهری انجام‌شده است

معاون خدمات شهری شهرداری قم ابراز کرد: با دستوری که شهردار صادر کرده توجه به طراحی و زیباسازی فضای شهری به‌ویژه در حوزه ایثار و شهادت همواره در اولویت اجرای پروژه‌های مختلف در دستور کار قرار گرفته است.

به گفته سامع، یکی از اتفاقات دیگر در حوزه گرافیک شهری، تهیه نقش برجسته‌ای از شهید ابومهدی المهندس بوده که به‌زودی اجرای عملیات نصب آن در سه‌راه خرمشهر آغاز می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین ساخت سردیس شهید اوسطی از شهدای سرشناس حوزه انقلاب اسلامی قم آغازشده و در یکی از نقاط شهر نصب و در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

معاون خدمات شهری شهرداری قم با بیان اینکه شهرداری در معرفی شهدا و ارزش‌های انقلاب اسلامی همواره به این موضوع باور دارد که با زبان هنر می‌توان اثربخشی بالایی را برای ترویج ارزش‌های انقلاب به دنبال داشت، افزود: این مهم همواره مورد توجه قرار گرفته و در فراخوان‌های مختلف از ایده جوانان قمی و سایر شهرهای کشور استفاده‌شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها