موج
کدخبر : ۳۲۴۴۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324416

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تاکید کرد؛

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان قم ضمن تاکید مجدد بر اهتمام مردم برای ثبت نام در سامانه سلامت گفت: با توجه به اهمیت ثبت نام در سامانه salamat.gov.ir از همشهریان می خواهیم که در این سامانه ثبت نام کرده و در راستای مبارزه با این ویروس کمک تیم‌های بهداشتی باشند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سیامک محبی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: تا کنون ۸۷۵ هزار و ۸۲۹ نفر از ساکنان شهر قم به صورت فعال توسط مراقبین سلامت غربالگری شده‌اند.

وی ادامه داد: از این تعداد ۴۶ هزار و ۷۹۹ نفر نیازمند پیگیری و ۱۱ هزار ۱۶۱ نفر نیز نیاز به پیگیری فوری داشتند که در مدت زمان کمتر از ۲۴ ساعت با آنها تماس گرفته و پیگیری‌های لازم انجام می شود.

محبی اظهار داشت: تا این لحظه بیش از۹۰ درصد از پیگیری های فوری مورد نیاز که توسط سامانه خودارزیابی گزارش شده، توسط مراقبین سلامت انجام شده است.

وی ادامه داد: علاوه بر این ۸۷۵ هزار و ۸۲۹ نفر  از ساکنین شهر قم نیز به صورت فعال توسط مراقبین سلامت غربالگری و در سامانه‌ سیب ثبت شده اند. به عبارت دیگر می‌توان گفت ۶۵/۷٢ درصد از جمعیت استان و ۵۶/۵۸ درصد از خانوارها تا این لحظه مورد غربالگری کرونا قرار گرفته‌اند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها