موج
کدخبر : ۳۲۳۹۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323996

استاندار قم:

استاندار قم در بازدید از محل نقاهتگاه بیماران ترخیصی از بیمارستان‌ها در مجتمع یاوران مهدی(عج)، گفت: فعالیت جهادی این نقاهتگاه نقش زیادی در تکمیل فرآیند بهبود بیماران پس از ترخیص از بیمارستان دارد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، بهرام سرمست با تاکید بر جدیت همه مسئولان استان در مقابله با شیوع کرونا و کاهش زنجیره انتقال این بیماری اظهار داشت: نقاهتگاه مجتمع یاوران مهدی(عج) برای قرنطینه موارد مشکوک در ورودی‌های استان، آماده است.

استاندار قم به حضور کادر درمانی مجرب از دانشگاه علوم پزشکی و نیروهای داوطلب در این نقاهتگاه اشاره و اضافه کرد: همکاری نیروهای  دانشگاه علوم پزشکی و سپاه در این مسیر نقشی بسزا داشته است و مجموعه فعلی آمادگی لازم برای ارائه خدمات درمانی و نگهداری بیماران را دارد و امیدواریم  طی روزهای آینده نیز شرایط کنترل شیوع بیماری کرونا در قم حفظ شود.

سرمست سطح مناسب ارائه خدمات و تجهیزات موجود در این نقاهتگاه را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: تمهیدات اندیشیده شده برای پذیرش بیماران مددجوی بهزیستی در این محل قابل‌تقدیر است و باید از ظرفیت ایجادشده به نحو احسن استفاده شود.

وی با تاکید بر اهمیت اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا و طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، ادامه داد: این طرح‌ها که مصوب ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا است با کنترل ورودی‌ها و خروجی‌های استان و ارجاع موارد مشکوک به مراکز قرنطینه اجرا خواهد شد و مراکزی چون نقاهتگاه مجتمع یاوران مهدی (ع) می‌تواند نقش بسزایی در اجرایی این طرح ایفا کند .

وی با اشاره به نقش بسزای فعالیت‌های جهادی نیروهای مسلح در کنترل و درمان شیوع ویروس کرونا در استان از اقدام‌ها و فعالیت‌های جهادی سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) استان در مبارزه با کرونا قدردانی نمود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها