English

مدیر کل آموزش و پرورش:

۱۲۰ هزار دانش‌آموز در استان شیر رایگان دریافت می‌کنند

توزیع سراسری شیر رایگان برای ۱۲۰ هزار دانش‌آموز دوره تحصیلی ابتدایی استان اردبیل امروز (سه‌شنبه) طی آیینی آغاز شد.

۱۲۰ هزار دانش‌آموز در استان شیر رایگان دریافت می‌کنند
به گزارش خبرگزاری موج اردبیل

، مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل در این آیین با اشاره به وقفه حدود ۱۰ ساله در توزیع شیر رایگان برای دانش‌آموزان دوره ابتدایی اعلام کرد: با اجرای طرح سراسری توزیع شیر رایگان، همه دانش‌آموزان مدارس دوره ابتدایی استان اردبیل به صورت سه نوبت در هفته، شیر رایگان دریافت می‌کنند.

کلام‌الله صفری گفت: برای تامین شیر رایگان بسته‌بندی شده و بهداشتی ۲۰۰ سی سی دانش‌آموزان استان اردبیل، ۳۷۵ میلیارد ریال در سال تحصیلی جاری اختصاص یافته است.

وی خواستار مشارکت فعال و دقت مدیران و معلمان برای اجرای این طرح مهم در مدارس شد و افزود: همه عوامل توزیع شیر رایگان باید دقت کنند که شیر اختصاص یافته در خود کلاس و مدرسه و توسط خود دانش‌آموز مصرف شده و از انتقال آن به خارج از مدرسه به هر نحو جلوگیری شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اردبیل نیز در این آیین با قدردانی از همت دولت سیزدهم برای توزیع سراسری شیر رایگان در مدارس اظهار کرد: این اقدام مهم در شرایطی که دولت با تنگناهای مالی مواجه است، جای قدردانی دارد.

کاظم دبیر گفت: توزیع شیر رایگان برای مدارس ابتدایی نشان داد که دولت به رغم مشکلات اقتصادی، از برخی هزینه‌های ضروری غافل نیست.

وی توزیع شیر رایگان برای دانش‌آموزان ابتدایی را سرمایه‌گذاری برای سلامت نسل آینده دانست و بیان کرد: دولت نشان داد که برای سلامت و تعلیم و تربیت اصولی اهمیت زیادی قائل است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه