موج
کدخبر : ۴۰۵۶۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-405661

رامین صادقی خبر داد:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: بیش از 31 هزار مورد واحد صنفی در سطح استان بازرسی شده اند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رامین صادقی ، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت برحسب رسالت سازمانی، در راستای تنظیم بازار و تعادل قیمت ها به منظور افزایش رفاه عمومی در ایام بازگشایی مدارس با بهره مندی از پتانسیل ها و مکانیزم های نظارتی، مایحتاج عمومی و کالاهای اساسی و مورد نیاز استان تامین و از طریق فروشگاه های زنجیره ای و یا توسط واحدهای صنفی منتخب بین شهروندان توزیع گردید.

وی افزود: در همین راستا طی بازرسی های انجام شده توسط بازرسان این سازمان تعداد یک هزار و 585 واحد صنفی اعم از تولیدی، توزیعی و خدماتی متخلف در سطح استان جریمه شدند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل بیان کرد: از 15 شهریور ماه امسال تا 15 آبان ماه به مدت دو ماه، توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و همراهی سایر دستگاههای مرتبط، 31 هزار و  942 مورد بازرسی موردی و نوبه ای از واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی در استان انجام شده است.

صادقی تصریح کرد: حاصل بازرسی های انجام گرفته در این مدت تشکیل هزار و 585 فقره پرونده به ارزش 200 میلیارد و 278 میلیون و 786 هزارو 755 ریال است .

وی بیان کرد: در راستای بهره گیری از توان و پتانسیل آحاد مردم به منظور جلوگیری از تخلفات اقتصادی و صنفی طی این مدت 649 مورد گزارش و شکایات از طریق سامانه ارتباطی 124  اداره مشارکت های مردمی دریافت و رسیدگی گردید .

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل عنوان کرد: در این مدت بالغ بر 100 مورد گشت مشترک با سازمان های متولی در سطح استان برگزار شده است .

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`