موج
کدخبر : ۳۳۶۴۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336484

اسفندیار هوشیار:

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در استان اردبیل گفت: با توجه به اینکه بهترین روش برای مرداخت احسانات و نذورات در ماه محرم توجه به عتبات عالیت است که هزینه‌های مراسمات عزاداری به تکمیل پروژه‌های بازسازی عتبات عالیات اهدا شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اسفندیار هوشیار رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در استان اردبیل در نشست با بخشدار هیر بیان کرد: با توجه به اینکه اهالی منطقه در ایام ماه محرم و مناسبت‌ها بیشتر به نذورات و احسانات می‌پردازند بنابراین امسال باید روش‌های پرداختن به این نذورات را تغییر و با روش‌های دیگر انجام دهند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در استان اردبیل اظهار کرد: با توجه به اینکه بهترین روش برای مرداخت احسانات و نذورات در ماه محرم توجه به عتبات عالیت است که هزینه‌های مراسمات عزاداری به تکمیل پروژه‌های بازسازی عتبات عالیات اهدا شود.

وی با بیان اینکه تکمیل پروژه‌های بازسازی حرمین در دستور کار است ادامه داد:! با توجه به اینکه یکی از مهم‌ترین اولویت‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات تکمیل پروژه‌های بازسازی حرمین ائمه اطهار(ع) است مردم می‌توانند نسبت به اهدای کلی و جزئی هزینه‌های نذورات خود اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها