موج
کدخبر : ۳۳۶۱۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336114

اکبر بهنامجو:

استاندار اردبیل گفت: در راستای اجرای طرح‌ها و پروژه‌هایی پیرامون توسعه دریاچه شهرک مغان ۵ میلیارد اعتبار اختصاص می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنامجو استاندار اردبیل در دیدار با مردم روستاهای حاشیه دریاچه مغان اظهار داشت: در راستای اجرای طرح‌ها و پروژه‌هایی پیرامون توسعه دریاچه شهرک مغان ۵ میلیارد اعتبار  اختصاص می‌یابد.

وی مغان را داری ظرفیت‌های بسیاری دانست و افزود: از سرمایه‌گذاران منطقه و کشور دعوت می‌شود در راستای سرمایه گذاری در بخش گردشگری و تفریحی در حاشیه دریاچه مغان مشارکت نموده و از مزایای آن بهره‌مند شوند.

بهنامجو با بیان اینکه سرمایه گذاری در مغان نقش موثری در کاهش بیکاری جوانان خواهد داشت تصریح کرد: مغان منطقه‌ای بکر و مستعد است که در بخش‌های مختلف می توان در این منطقه سرمایه گذاری کرد.

** جوانان فرهیخته منطقه پروژه توسعه دریاچه مغان را طراحی کنند

عباس جهانگیرزاده نماینده مردم شهرستان‌های پارس‌آباد، بیله سوار و اصلاندوز نیز در این دیدار از پیشنهاد و تخصیص سرمایه گذاری حاشیه دریاچه خبر داد و بیان کرد: با تزریق ۵ میلیارد تومان در راستای توسعه دریاچه مغان به حوزه گردشگری و تفریحی و اقامتی از سرمایه گذاران جهت سرمایه گذاری ساخت تفرجگاه، اقامتگاه و آذین بندی و چراغانی کردن اطراف دریاچه دعوت به عمل می‌آید.

جهانگیرزاده اظهار کرد: از نوابغ و فرهیختگان دوستدار منطقه دعوت می‌شود در راستای طراحی یک پروژه تفریحی اقامتی و گردشگری برای این دریاچه اقدام نموده و طرح‌های پیشنهادی خود را به فرمانداری پارس آباد تحویل دهند تا نسبت مطالعات آن در اسرع وقت اقدام شود.

نماینده مردم شهرستان‌های پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی گفت: هدف جلب مشارکت و استفاده از پتانسیل‌های جوانان، نخبگان و فرهیختگان، اساتید و دانشجویان و کسانی که به نوعی به این منطقه علاقه و ارق و تعصب ویژه دارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها