موج
کدخبر : ۳۳۴۹۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334960

میر علی رحیمی‌زاد:

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری اردبیل گفت: باید با حساسیت بیشتر و توجه جدی طرح‌های هادی روستایی با توجه به نیازهای ضروری جوانان در روستاهای جامعه هدف بازنگری شوند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، میر علی رحیمی‌زاد  مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری اردبیل  اظهار داشت: در حال حاضر در مناطق مختلف استان اردبیل دهیاران و شوراها در روستاها علاوه‌بر تلاش در جبهه تولید در مقابله با بیماری ویروسی کرونا نیز اقدامات لازم را انجام می‌دهند.

وی توجه به نیازهای روستاییان را ضروری دانست و افزود: توجه به نیازهای روستاییان به ویژه جوانان روستایی ضروری است و در این راستا مجموعه دولت و دستگاه‌های اجرایی مربوطه نیز برای تغییر مسیر تداوم طرح‌های هادی برای رفع این نیازها در تلاش است.

رحیمی‌زاد با تاکید بر تداوم اجرای طرح هادی در سطح روستاهای استان تصریح کرد: باید با حساسیت بیشتر و توجه جدی طرح‌های هادی روستایی با توجه به نیازهای ضروری جوانان در روستاهای جامعه هدف بازنگری شوند.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری اردبیل با اشاره به وضعیت اراضی ملی در استان بیان کرد: با توجه به تاکیدات مقامات عالی دولت در استان و دستگاه قضایی هرگونه تغییر کاربری اراضی ملی به ویژه در حوزه کشاورزی ممنوع است و نباید صورت گیرد.

وی با بیان اینکه باید برای فرهنگ ‌سازی صیانت از حقوق بیت المال تلاش شود اظهار کرد: برنامه‌های آموزشی با رویکرد تولید و حفظ منابع طبیعی و با رویکرد آموزش فرهنگی در حال اجرا است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها