موج
کدخبر : ۳۳۲۸۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332870

عدالت حاجی پور:

فرماندار شهرستان پارس‌آباد گفت: عملیات اجرایی چهار بانده پارس‌آباد سربند، تصفیه خانه فاضلاب پارس‌آباد و تامین آب شرب اسلام‌آباد و تازه کند و تکمیل زیرساخت ناحیه صنعتی و گلخانه ۱۵۰۰ هکتاری و شهرک صنعتی مشترک ایران و آذربایجان از مهم‌ترین اولویت‌های شهرستان است.

 به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عدالت حاجی‌پور فرماندار شهرستان پارس‌آباد در نشست با رییس سازمان مدریت و برنامه ریزی استان اظهار داشت: از آغاز سال تاکنون ۲۹۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرا و تکمیل پروژه‌های شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان طی سال از محل اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای سهم شهرستان تخصیص یافته است.

وی بیان کرد: اعتبارات امسال نسبت به سال گذشته بیش از ۱۲ درصد رشد داشته است و ما نیز تلاش می‌کنیم در کنار حل و رفع سایر مسائل و مشکلات مردم مناطق مختلف شهرستان اتمام و بهره‌برداری هرچه سریع‌تر از پروژه‌های نیمه‌ تمام پارس‌آباد را نیز در اولویت قرار دهیم.

حاجی‌پور گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری و استانداری در خصوص ایجاد جهش تولید باید اعتبارات با دید تحقق پروژه‌های تاثیر گذار در تحقق شعار جهش تولید توزیع شود.

فرماندار شهرستان پارس‌آباد ادامه داد: عملیات اجرایی چهار بانده پارس‌آباد سربند ، تصفیه خانه فاضلاب پارس‌آباد و تامین آب شرب اسلام‌آباد و تازه کند و تکمیل زیرساخت ناحیه صنعتی و گلخانه ۱۵۰۰ هکتاری و شهرک صنعتی مشترک ایران و آذربایجان از مهم‌ترین اولویت‌های شهرستان است.

وی اظهار کرد: اعتبارات شهرستانی تنها حدود ۱۰ درصد اعتبارات بوده و ۹۰ درصد اعتبارات در دست وزرا به صورت ملی است و ضرورت دارد ادارات کل مربوطه در جذب این اعتبارات و اخذ ردیف‌های اعتباری ملی فعال باشند.

حاجی‌پور افزود: همچنین برگشت اعتبارات به دلیل عدم جذب خط قرمز شهرستان پارس‌آباد مغان است و  فصل کاری پروژه‌ها  محدود است و دستگاه‌های اجرایی باید نسبت به جذب اعتبارات تا پایان سال مالی اقدامات لازم را انجام دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها