موج
کدخبر : ۳۷۶۵۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376563

علی‌بابا:

در روزهای گذشته پیرو همه‌گیری گونه‌ جدیدی از ویروس کرونا در هند و با نامه رسمی سازمان هواپیمایی کشوری به دستور ستاد ملی مقابله با کرونا، از تاریخ ۵ اردیبهشت هیچ بلیطی در وبسایت علی‌بابا در مسیرهای تهران-هند و تهران-پاکستان فروخته نشد.

به گزارش خبرگزاری موج، روز دوشنبه خبری مبنی بر اخطاریه‌ای از سوی سازمان هواپیمایی کشوری خطاب به آژانس ‌های گردشگری با موضوع فروش بلیط در مسیرهای تهران-هند و تهران-پاکستان در رسانه‌ها منتشر شد.

روابط عمومی علی ‌بابا در این باره گفت: «علی‌بابا روز ۵ اردیبهشت پیرو نامه رسمی هواپیمایی کشوری، فروش تمامی بلیط‌ها در مسیرهای تهران-هند و تهران-پاکستان را متوقف کرد.»

به گفته روابط عمومی علی‌بابا: «بخشنامه ابتدایی ستاد ملی مقابله با کرونا در روز ۴ اردیبهشت خطاب به شرکت‌های هواپیمایی جهت لغو پرواز‌ها بوده و شامل فروش بلیط نمی‌شد. علی‌بابا به محض دریافت نامه رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری مبنی بر توقف فروش از تاریخ ۵ اردیبهشت، فروش را متوقف کرد. همچنین در راستای شفاف‌سازی و همکاری با سازمان‌های نظارتی تمامی مستندات لازم جهت اثبات این امر در اختیار سازمان هواپیمایی کشوری قرار داده شد و تا اطلاع ثانوی هیچ پروازی در این مسیر فروخته نخواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها