English

وزیر آموزش و پرورش:

وزارت آموزش و پرورش برای رای اولی‌ها برنامه ویژه‌ای دارد

وزیر آموزش و پرورش گفت: وظیفه تبیینی، تبلیغی و البته اجرایی در حوزه انتخابات به ویژه برای رای اولی‌ها نیازمند همکاری مجموعه وزارت آموزش و پرورش با بخش‌های ذی ربط دارد.

وزارت آموزش و پرورش برای رای اولی‌ها برنامه ویژه‌ای دارد
به گزارش خبرگزاری موج

، وزیر آموزش و پرورش در ستاد گرامیداشت دهه فجر وزارت آموزش و پرورش ، با اشاره به انتخابات  اظهارکرد: وظیفه تبیینی، تبلیغی و البته اجرایی در حوزه انتخابات به ویژه برای رای اولی‌ها نیازمند همکاری مجموعه وزارت آموزش و پرورش با بخش‌های ذی ربط دارد تا در نهایت شاهد رقم خوردن یک حماسه عظیم در اسفند ماه از سوی ملت شریف ایران باشیم.

 رضامراد صحرایی  ضمن اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، گفت: دهه فجر امسال باید با بیانیه گام دوم که اکنون ۵ سال از آن گذشته، پیوند خورده و شاهد نگاهی مطلوب به آن در میان معلمان و البته دانش آموزان باشیم.

وی در ادامه افزود: شعار همه با هم یکصدا ایران؛ مدرسه قوی، ایران قوی در واقع تضمین کننده آینده ایران اسلامی در گذر از دهه فجر چهل و پنج سالگی انقلاب اسلامی است.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به همگرایی بخش های مختلف برای تحقق بزرگداشتی باشکوه، تصریح کرد: دشمنان بدنبال کم رنگ کردن این ایام الهی و باشکوه در تاریخ ایرانی اسلامی هستند، اما همگرایی و همسویی بخش‌های مختلف وزارت آموزش و پرورش به ویژه مجموعه‌های دانش آموزی همچون سازمان بسیج دانش آموزی، اتحادیه انجمن‌های دانش آموزی و سازمان دانش آموزی مورد تاکید و انتظار است.

وی در ادامه، افزود: رویکرد اصلی در برگزاری برنامه‌های بزرگداشت دهه فجر و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی با محوریت دانش آموزان و معلمان است.

عضو کابینه دولتی مردمی، باتاکید بر برگزاری مطلوب برنامه‌های دهه فجر در ۷۲۰ منطقه آموزشی، گفت: برگزاری پُر شور برنامه‌های این دهه به ویژه در روز ۲۲ بهمن و راهپیمایی باشکوه آن روز با مشارکت مدیران، معلمان و کارکنان مدارس و به ویژه دانش آموزان نیازمند برنامه ریزی و هماهنگی مطلوب دارد که باید برنامه‌ریزی مناسبت برای آن صورت گیرد.

وی در پایان با اشاره به انتخابات، اظهارکرد: وظیفه تبیینی، تبلیغی و البته اجرایی در حوزه انتخابات به ویژه برای رای اولی‌ها نیازمند همکاری مجموعه وزارت آموزش و پرورش با بخش‌های ذی ربط دارد تا در نهایت شاهد رقم خوردن یک حماسه عظیم در اسفند ماه از سوی ملت شریف ایران باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه