موج
کدخبر : ۳۸۹۹۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-389931

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف ۱۳۵ کیلو تریاک از خودروی سوداگران مرگ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف ۱۳۵ کیلو تریاک از خودروهای متهمانی خبر داد که تحت پوشش سفر خانوادگی قصد انتقال مواد مخدر به شهر تهران را داشتند.

سرهنگ حسنوند در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در  بررسی های اطلاعاتی مشخص شد یکی از سوداگران مرگ  قصد انتقال مواد مخدر از استان‌های مرکزی به شهر تهران را دارد که بررسی موضوع در دستور کار مأموران عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران قرار گرفت.

وی افزود: در پی اقدامات فنی مشخص شد که متهم با همکاری همسر و برادرش تحت پوشش سفرخانوادگی با 2 دستگاه خودرو به استان‌های مرکزی مراجعه کرده و ضمن  تهیه مواد مخدر در حال مراجعت به شهر تهران است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران تصریح کرد: با شناسایی محور تردد خودروی متهمان و هماهنگی قضائی، خودروهای متهمان در محورهای مواصلاتی به جنوب تهران توقیف و در بازرسی از خودروها 135  کیلو تریاک کشف شد.

وی با بیان اینکه عزم و اراده پلیس در برخورد با سوداگران مرگ بسیار جدی است و پلیس از هیچ اقدام و کوششی در این رابطه فروگذار نخواهد کرد، خاطرنشان کرد: ماموران این پلیس در کلیه مسیرهای مواصلاتی به صورت شبانه روزی حضور دارند و این محورها را به طور مداوم و مستمر تحت پوشش اطلاعاتی قرار می دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها