موج
کدخبر : ۳۷۹۴۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379453

رئیس پلیس‌‌ نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از پلمب یک واحد صنفی متخلف در محله دربند تهران خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ نادر مرادی رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از پلمب سفره خانه سنتی در شمال تهران خبر داد.

سرهنگ مرادی در تشریح خبر فوق اظهار داشت: در راستای طرح ارتقای امنیت عمومی و جلوگیری از بروز تخلفات صنفی وشیوع ویروس منحوس کرونا، روز گذشته تیم هایی از ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پایتخت، کنترل و نظارت بر صنوف را با جدیت و با به کارگیری تمام توان و استعداد موجود در دستور کار قرار داده و تعدادی سفره‌خانه سنتی و قهوه خانه مورد بازدید قرار گرفت.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت اعلام کرد: در این طرح نظارتی، مأموران به یک واحد سفره‌خانه در حوالی دربند مشکوک شده و در بازدید صورت گرفته دریافتند، متصدی سفره خانه با بستن درهای ورودی و خروجی صنف خود بدون رعایت پروتکل های بهداشتی ضمن استعمال قلیان این محل را به پاتوقی برای افراد مجرم و انجام برخی رفتارهای هنجارشکن تبدیل کرده که با اخذ دستور قضائی واحد صنفی مذکور به علت تخلفات صنفی و غیر اخلاقی پلمب شد.

وی با اشاره به اینکه متصدی این سفره خانه برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد، خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا حفاظت از سلامتی شهروندان از اولویت های اصلی پلیس بوده و از شهروندان تقاضا دارم تا در صورت مشاهده اینگونه موارد سریعا از طریق سامانه 110 با پلیس در میان بگذارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها