موج
کدخبر : ۳۷۵۵۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375544

معاون دادستان کل کشور:

معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: حدود ۲ هزار و ۴۰۰ بنگاه تولیدی تملیک شده توسط بانک‌ها در کشور داریم که تعداد قابل توجهی از این واحد‌ها به آشیانه پرندگان تبدیل شده اند در صورتی که این واحد‌ها سرمایه‌های ملی هستند.

به گزارش خبرگزاری موج، سعید عمرانی معاون قضایی دادستان کل کشور با حضور در گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما با بیان اینکه حدود ۲ هزار و ۴۰۰ بنگاه تولیدی تملیک شده توسط بانک‌ها در کشور داریم، گفت: تعداد قابل توجهی از این واحد‌ها به آشیانه پرندگان تبدیل شده اند در صورتی که این واحد‌ها سرمایه‌های ملی هستند.

وی ادامه داد: اولویت دستگاه قضایی در رسیدگی به این پرونده‌ها عدم تعطیلی و بیکار نشدن کارگران و پس از آن احیای کارخانه‌ها  است.

معاون قضایی دادستان کل کشور با اشاره به سفر‌های استانی ریاست قوه قضائیه و بازدید از واحد‌های تولیدی هر استان اظهار داشت: رسیدگی به وضعیت واحد‌های تولیدی نه برای مچ گیری بلکه برای کمک به رفع مشکلات این واحدهاست هر چند که اگر در این مسیر تخلفات، فعل‌ها و ترک فعل‌های مجرمانه هم مشاهده شود قطعا رسیدگی خواهد شد.

عمرانی با تاکید بر اینکه ورود دستگاه قضایی از باب تظلم خواهی تولید کنندگان است گفت: دستگاه قضایی در راستای فرمان مقام معظم رهبری، سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و شعار سال به عنوان بخشی از کار، قصد دارد به مسئولین دو قوه خصوصا قوه مجریه و بانک‌ها کمک کند چرا که اتفاق‌هایی که در این حوزه افتاده به هیچ وجه زیبنده کشور ما نیست.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها