موج
کدخبر : ۳۷۲۴۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372499

حجت نظری:

عضو شورای شهر تهران با اشاره به طرح جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانوار گفت: قبلا مصوبه‌ای در این زمینه وجود داشته و تصویب این لایحه دیگر به نظرم گول زدن مردم است.

به گزارش خبرگزاری موج، در صحن امروز شورای شهر بررسی یک فوریت لایحه شهردار تهران در مورد طرح جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانوار مورد بحث  و گفت‌وگو قرار گرفت.

محمدرضا جوادی‌یگانه معاون شهردار تهران درباره این موضوع گفت:‌جهت اجرای برنامه‌ها به بهترین سبک نیاز به سامانه اطلاعاتی داریم همچنین بسته‌های آموزشی در این راستا در نظر گرفته شده است به نظرم موضوع این لایحه بر اساس مسائل مالی نیست و تنها در نظر داریم خدمت‌رسانی تجمیع شود.

صدراعظم نوری درباره این طرح گفت:‌فرصت مدیریت شهری در پایان دوره محدود است و بهتر است از آن برای ساماندهی به وضعیت این زنان اقدامات لازم را انجام دهند و رأی موافق بدهند.

حجت نظری عضو دیگر شورای شهر در این زمینه گفت: به نظرم شهرداری به دنبال تورم مقررات و قوانین است چرا که شورای شهر در زمینه حمایت از زنان سرپرست خانوار قبلا مصوبه داشته و تصویب یک لایحه جدید به نظرم گول زدن مردم است.

وی تأکید کرد: مصوبه استفاده از ظرفیت و مشارکت زنان سرپرست خانوار از سال 98 تا امروز مورد توجه شهرداری قرار نگرفته و حالا لایحه دیگری را در صحن دوستان آورده‌اند در حالی که مصوبه قبلی از لایحه جدید که امروز مطرح شده وسیع‌تر‌ است.

سرانجام یک فوریت این لایحه با 15 رأی موافق به تصویب رسید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها