موج
کدخبر : ۳۶۲۷۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362766

سرهنگ همه خانی از مالکین تهرانی موتورسیکلت‌های توقیفی خواست که تا فرصت باقی است جهت ترخیص موتورسیکلت خود به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: مرحله دوم تمدید  ترخیص موتورسیکلت رو به اتمام است و مالکین موتورسیکلت‌های توقیفی در تهران تنها یک ماه فرصت دارند تا با در دست داشتن حداقل مدارک جهت تحویل موتورسیکلت خود اقدام نمایند.

همه خانی افزود: مرحله اول این طرح تا ۱۷ بهمن بود، اما تاریخ آن تا اواخر بهمن تمدید شد و این فرصت بسیار مناسبی برای مالکین موتورسیکلت‌های توقیفی است که تاکنون فرصت مراجعه و تحویل موتور خود را پیدا نکرده اند.

وی گفت: با تسهیلاتی که به دستور فرمانده محترم ناجا داده شد، موتورسیکلت‌هایی که بین بازه زمانی سال‌های ۹۰ تا ۹۸ به پارکینگ‌ها منتقل شده اند و مشکلات آنها مواردی از جمله کاهش هزینه نگهداشت و عدم دوبرابر شدن جریمه‌های آنان در مدت توقیف بود، مالکان و متصرفان (و نماینده قانونی) آن می توانند فرصت را غنیمت شمرده و هر چه سریع‌تر با در دست داشتن مدارک نسبت به حضور در دفاتر پلیس + ۱۰ شهر تهران اقدام کنند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ بیان کرد: با توجه به اطلاع رسانی‌های گسترده و صورت گرفته پلیس در این خصوص،  این مالکان و متصرفان تا تاریخ ۳۰ بهمن فرصت اقدام و ترخیص موتورسیکلت خود را دارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها