موج
کدخبر : ۳۶۲۶۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362685

وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 66 در وضعیت سالم قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، کیفیت هوای تهران امروز چهارشنبه 1 بهمن 99 با شاخص 60 در وضعیت سالم قرار دارد. همچنین وضعیت کیفی هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته همچنان با شاخص میانگین 67 در شرایط سالم قرار داشته است.

 پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران مبین آن است که صبح روز چهارشنبه (۱ بهمن ۹۹) کیفیت هوا در محدوده قابل‌قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده‌ها طی ساعات گذشته است.

در طول روز افزایش تندی باد از تجمع آلاینده‌ها جلوگیری خواهد کرد و کیفیت هوا در وضعیت مطلوب باقی خواهد ماند. با تداوم ناپایداری جوی تا اواخر وقت چهارشنبه، پیش‌بینی می‌شود با وجود افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده قابل‌قبول قرار بگیرد.

افزایش ناپایداری، رشد ابر و احتمال بارش تا صبح روز پنجشنبه (۲ بهمن ۹۹) و همچنین عدم انباشت آلاینده‌ها سبب برقراری وضعیت قابل‌قبول در بیشتر مناطق خواهد شد.

به تدریج در طول روز بر تندی باد افزوده شده و به تبع آن پراکندگی آلاینده‌ها پیش‌بینی می‌شود. شایان‌ذکر است با استمرار این شرایط جوی تا ساعات پایانی پنجشنبه، برقراری وضعیت قابل‌قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها