موج
کدخبر : ۳۵۹۸۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359835

محسن هاشمی درخصوص استعفای حجت نظری اعلام کرد: نامه استعفا به صورت دستی به من داده شده است و من آن را به هیأت رئیسه ارجاع دادم.

به گزارش خبرگزاری موج، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در حاشیه صحن امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران درباره ماجرای استعفای حجت نظری اظهار داشت: خبر جدیدی در این زمینه ندارم، ایشان استعفا را به صورت دستی به من داده‌اند و شاید بعداً آن را به صورت رسمی ثبت کرده باشند.

وی افزود: هفته گذشته که نامه استعفا به صورت دستی از طرف حجت نظری به من داده شد آن را به هیأت رئیسه ارجاع دادم و قرار شد که ابراهیم امینی نایب رئیس شورای شهر تهران مذاکراتی با ایشان داشته باشند. بعد از ظهر امروز هم جلسه‌ای در این راستا  برای مذاکره برگزار خواهد شد.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که آیا حجت نظری با اعضای شورای شهر قهر کرده است؟ گفت: خیر ایشان قهر نکرده و استعفا داده‌اند و من هم استعفای رسمی را ندیده‌ام البته به من اعلام کرده‌اند که استعفای رسمی ایشان امروز به کارتابل بنده آمده است.

هاشمی بیان داشت: تاکنون حجت نظری ۲ جلسه در صحن شورا حضور نیافته که البته می‌توان این دو جلسه را در قالب مرخصی در نظر گرفت ولی امروز به صورت کلی مذاکراتی با حجت نظری انجام می‌گیرد تا یکشنبه آینده در مورد این اقدام تصمیم و بر اساس آیین‌نامه شورا، نتیجه نهایی اعلام شود.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه سال گذشته بهاره آروین و ناهید خداکرمی نیز استعفا داده بودند و چگونه قضیه منتفی شد؟ گفت: هر کسی که از جلسه می‌رود دلیل نمی‌شود که استعفا داده است.

رئیس شورای شهر تهران در ادامه به مصوبه امروز شورای شهر در مورد پرونده باغات اشاره کرد و گفت: همچنین تعدادی نامگذاری امروز در صحن شورا به تصویب رسید که از جمله موارد آن نامگذاری خیابانی به نام شهید ابومهدی المهندس بود.

هاشمی درباره موضوعات شورایاری‌ها گفت: نیم ساعت از ابتدای جلسه امروز را اختصاص به شورایاری منطقه ۳ دادیم و صحبت‌هایی در این زمینه درباره چالش‌ها و مشکلات منطقه ۳ انجام گرفت همچنین تقریباً مشکلات محلات تهران در ۷۰ درصد موارد مشابه یکدیگر است و شورای شهر تلاش می کند اقدامات لازم را جهت رفع این موضوعات انجام دهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها