موج
کدخبر : ۳۵۶۸۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356885

سخنگوی قوه قضاییه:

غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه اعلام کرد: حکم بدوی شهیندخت مولاوردی غیر قطعی است و از بیان جزئیات اتهام و محکومیت معذورم.

به گزارش خبرگزاری موج، غلامحسین اسماعیلی در نشست خبری که امروز(سه شنبه) ۱۸ آذرماه بصورت مجازی برگزار شد در خصوص احضار کلانتری و حکم بدوی شهیندخت مولاوردی گفت: در ارتباط با فرد اول پرونده‌ای در دادسرا در حال رسیدگی است و موضوعات مختلفی از جمله تالاب انزلی و برخی سخنان ایشان مطرح است که در حال رسیدگی است و توضیحات ایشان اخذ شده است و باید صبر کنیم ببینم دادسرا چه تصمیمی می‌گیرد. درباره فرد دوم هم حکم صادره غیر قطعی است و از بیان جزئیات اتهام و محکومیت معذورم.

سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره بحث نارضایتی مردمی پیرامون قوه قضاییه و فساد درونی آن گفت: برخی از گلایه‌ها را قبول داریم و اطاله دارسی از این دست است که برای رفع آن هم نیازمند قانون هستیم و طرح اصلاح آن آماده شده و معتقدیم اصلاح قانون موثر است و قبل از آن هم بر این باور هستیم که با کار جهادی می‌توانیم بخش قابل توجهی از مشکلات را برطرف کنیم؛ بخش زیادی از پرونده‌ها رسیدگی شده‌اند و امروز اطاله دادرسی کاهش چشمگیری داشته است، گرچه هنوز به وضعیت مطلوب نرسیده‌ایم، اما همکاران ما با دورکاری و حضوری مجدانه در حال کار هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    «بایا» چه ارتباطی با متهمان اقتصادی و سیاسی دارد؟
    «بایا» چه ارتباطی با متهمان اقتصادی و سیاسی دارد؟
    «بایا» چه ارتباطی با متهمان اقتصادی و سیاسی دارد؟

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها